باپیگیری فرماندار لنجان چراغ خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان روشن شد

*باپیگیری فرماندار لنجان چراغ خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان روشن شد*     🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان پس از سالها تعطیلی و با پیگیری چندماهه بالاخره خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان احیاء شد. 🔻در این آیین که رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، سهل آبادی رئیس خانه […]

*باپیگیری فرماندار لنجان چراغ خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان روشن شد*

 

 

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان پس از سالها تعطیلی و با پیگیری چندماهه بالاخره خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان احیاء شد.

🔻در این آیین که رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، سهل آبادی رئیس خانه صنعت و معدن ایران ، زینلی معاون اداره کل صمت استان، دهقان رییس اداره صمت شهرستان ، سرمایه گذاران ، معدن داران ، کارخانه داران و اعضاء اتاق اصناف شهرستان نیز حضور داشتند، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندارشهرستان لنجان ضمن بیان لزوم فعالیت خانه صنعت و معدن در لنجان خواهان تفویض اختیارات به خانه صنعت و معدن شد و گفت : توجه به تعدد ناحیه و شهرک و کارخانه های صنعتی در شهرستان، نگاه ویژه استان را طلب میکند.

🌷فرماندار لنجان با بیان این مطلب که از نگاه کشوری ، شهرستان لنجان را برخوردار میدانند ، در صورتی که بیشترین نرخ بیکاری در استان را بدلیل مهاجرپذیر بودن داراست.

♦️محمدی فشارکی انجام انتخابات اعضاء خانه صنعت و معدن در لنجان را جهت تعامل و همفکری بیشتر لازم دانست و خواهان همفکری نخبگان صنعت شهرستان شد.

♦️فرماندار لنجان وجود ظرفیت های بالقوه انسانی و صنعتی در لنجان را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد با برطرف شدن مشکلات زیر ساخت نواحی و شهرک های صنعتی شهرستان بتوانیم پاسخگوی نیاز صنعتگران و کارآفرینان و سرمایه گذاران باشیم.

🌷محمدی فشارکی دلیل واگذاری مکانی در فرمانداری لنجان به خانه صنعت و معدن را بواسطه اولویت دغدغه خود جهت حل مشکلات صنعتگران و اصناف و ضرورت داشتن محلی متمرکز برای برنامه ریزی و رفع موانع موجود در برخی ادارات شهرستان برشمرد و با تاکید بر لزوم وجود خانه صنعت شهرستان ،آنرا اتفاق خوبی برای رونق  فعالیت های صنعتگران دانست و گفت با در کنار هم بودن میتوان بسیاری از مشکلات این صنف را حل نمود.

🔸 روابط عمومی فرمانداری لنجان
🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

مارا در اینستاگرام دنبال کنید
https://www.instagram.com/p/CftWq_yLCVq/?igshid=MDJmNzVkMjY=

 

مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند.   به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه نیمه شعبان مراسم جشن سالروز ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن (عج) و افتتاح دفتر امام جمعه شهر چرمهین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، ائمه جمعه ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی بخش باغبهادران و مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در اجرای ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سراسر کشور وبینار اعضای هیات بازرسی با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی شهرستان لنجان و سربازرسان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *