باپیگیری فرماندار لنجان چراغ خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان روشن شد

*باپیگیری فرماندار لنجان چراغ خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان روشن شد*     🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان پس از سالها تعطیلی و با پیگیری چندماهه بالاخره خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان احیاء شد. 🔻در این آیین که رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، سهل آبادی رئیس خانه […]

*باپیگیری فرماندار لنجان چراغ خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان روشن شد*

 

 

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان پس از سالها تعطیلی و با پیگیری چندماهه بالاخره خانه صنعت و معدن شهرستان لنجان احیاء شد.

🔻در این آیین که رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، سهل آبادی رئیس خانه صنعت و معدن ایران ، زینلی معاون اداره کل صمت استان، دهقان رییس اداره صمت شهرستان ، سرمایه گذاران ، معدن داران ، کارخانه داران و اعضاء اتاق اصناف شهرستان نیز حضور داشتند، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندارشهرستان لنجان ضمن بیان لزوم فعالیت خانه صنعت و معدن در لنجان خواهان تفویض اختیارات به خانه صنعت و معدن شد و گفت : توجه به تعدد ناحیه و شهرک و کارخانه های صنعتی در شهرستان، نگاه ویژه استان را طلب میکند.

🌷فرماندار لنجان با بیان این مطلب که از نگاه کشوری ، شهرستان لنجان را برخوردار میدانند ، در صورتی که بیشترین نرخ بیکاری در استان را بدلیل مهاجرپذیر بودن داراست.

♦️محمدی فشارکی انجام انتخابات اعضاء خانه صنعت و معدن در لنجان را جهت تعامل و همفکری بیشتر لازم دانست و خواهان همفکری نخبگان صنعت شهرستان شد.

♦️فرماندار لنجان وجود ظرفیت های بالقوه انسانی و صنعتی در لنجان را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد با برطرف شدن مشکلات زیر ساخت نواحی و شهرک های صنعتی شهرستان بتوانیم پاسخگوی نیاز صنعتگران و کارآفرینان و سرمایه گذاران باشیم.

🌷محمدی فشارکی دلیل واگذاری مکانی در فرمانداری لنجان به خانه صنعت و معدن را بواسطه اولویت دغدغه خود جهت حل مشکلات صنعتگران و اصناف و ضرورت داشتن محلی متمرکز برای برنامه ریزی و رفع موانع موجود در برخی ادارات شهرستان برشمرد و با تاکید بر لزوم وجود خانه صنعت شهرستان ،آنرا اتفاق خوبی برای رونق  فعالیت های صنعتگران دانست و گفت با در کنار هم بودن میتوان بسیاری از مشکلات این صنف را حل نمود.

🔸 روابط عمومی فرمانداری لنجان
🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

مارا در اینستاگرام دنبال کنید
https://www.instagram.com/p/CftWq_yLCVq/?igshid=MDJmNzVkMjY=

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای آرد و نان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنجان و دیگر اعضاء برگزار شد.    

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت هفته کرامت ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به دیدار مادر شهید جمشید سلیمیان که در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمده بود رفت . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در دیدار با مادر و […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت  گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات به همت فرمانداری لنجان مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی  دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان لنجان  برگزار شد. مجید شمس مدیر کل روابط عمومی استانداری استان اصفهان که بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی حضور مسئولین […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر اعضا در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص بررسی و برنامه ریزی اجرای دستورالعمل سند ملی روایت […]

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *