هشتمین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان به ریاست حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان

هشتمین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان لنجان   هشتمین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان به ریاست حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان، ۷ صبح چهارشنبه ۴  اسفند ماه ۱۴۰۰ با حضور اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری لنجان برگزار شد. حمیدرضا محمدی رئیس کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار لنجان پس از جمع بندی […]

هشتمین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان لنجان

 

هشتمین جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان به ریاست حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان، ۷ صبح چهارشنبه ۴  اسفند ماه ۱۴۰۰ با حضور اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی رئیس کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار لنجان پس از جمع بندی مطالب مطروحه توسط اعضاء کمیته اظهار داشت: برگزاری جلسات به صورت دو هفته در ماه  مفید و مثمر ثمر بوده است. امید است که هرچه زودتر کارت های شناسایی بازرسان بسیجی صادر و نیروهای بسیج با آمادگی کامل جهت انجام بازرسی وارد عرصه شوند. در خصو ص تامین خودرو توسط شهر داری و سایر دستگاه های اجرایی نیاز است که همچون گذشته پیگیری به عمل آید. بازرسی ها باید به صورت چشمگیر تر واز همه صنوف توسط بازرسان بسیجی انجام شود. با توجه به نزدیکی ایام عید برای رفاه حال مردم؛ نظارت بر اصناف و بازرسی بیشتر بازار پوشاک، ‌آجیل، میوه و شیرینی شب عید ضروری است.

 

مصوبات جلسه:

۱- با توجه به نزدیکی ایام عید و افزایش خرید پوشاک توسط مردم و به منظور رصد وضعیت بازار پوشاک و روند تغییرات قیمت پوشاک در سطح شهرستان، همچنین افزایش مصرف شیرینی در این ایام، مقرر شد از روسای اتحادیه های صنف پوشاک و صنف قنادان، در جلسه آینده مورخ ۱۸/۱۲/۱۴۰۰ برای حضور در جلسه و ارائه گزارش وضعیت بازار دعوت به عمل آید.

۲-  مقرر گردید به منظور حل معضل اخذ مبالغ اضافی تحت عنوان پشت بارنامه ای توسط رانندگان و شرکت های حمل و نقل، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشنهادات اجرایی و کاربردی خود را به صورت کتبی به فرمانداری ارسال تا موارد از طریق استانداری و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مورد پیگیری قرار گیرد.

۳-  به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در خصوص فعالیت آقای علی براتی بازرس اتاق اصناف به عنوان مامور در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان،‌مقرر شد موضوع ماموریت نامبرده به صورت کتبی توسط رئیس اتاق اصناف شهرستان به  اداره جهاد کشاورزی اعلام شود.

۴- به منظور جلوگیری از هرگونه سوء جریان در روند توزیع اقلام کالاهای اساسی و سهمیه ای دولتی مقرر شد مباشرین توزیع ،‌فهرست افرادی را که اقلام را دریافت کرده اند به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به صورت هفتگی اعلام نمایند، ضمن این که بازرسان موظف هستند بر روند توزیع از مبداء تا مقصد نهایی توزیع اقدام و گزارش عملکرد خود را کتبا به اداره تعزیرات حکومتی ارسال نمایند.

۵-  با توجه به لزوم افزایش نظارت ها در سطح بازار هم زمان با فرا رسیدن ایام عید مقرر شد ضمن هماهنگی بین سه دستگاه بسیج، صمت و جهاد کشاورزی شهرستان روند نظارت و بازرسی در سطح بازار مشخص و هر گروه ویژه نظارت بر بخشی از بازار  باشند به نحوی که کلیه صنوف تحت بازرسی قرار گرفته و از هرگونه موازی کاری هم جلوگیری شود.

۶-  به منظور بهره مندی از ظرفیت تیم های مشترک بازرسی و نظارت مقرر شد مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان  مکاتبه لازم در خصوص تامین خودروی ون توسط شهرداری ها را  انجام و فرمانداری نیز در این خصوص پیگیری به عمل آورد.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیه و روز پرستار، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان با همراهی شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر و تعدادی از معتمدین و خیرین حوزه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در مرکز بهزیستی و بیمارستان شهدای لنجان […]

۱۰ آذر ۱۴۰۱

فرماندار لنجان برترین رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان اصفهان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در مراسم تجلیل از فعالان فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حضور رمضانعلی معتمدی مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی اصفهان از حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنجان  به دلیل مساعدت‌های بیدریغ در […]

۹ آذر ۱۴۰۱

انجمن صنفی کامیونداران و انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل شهرستان لنجان بر پرهیز از ایجاد مشکل در نظام حمل و نقل کشور تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست صمیمی و تعاملی انجمن صنفی کامیونداران و شرکت های حمل و نقل شهرستان لنجان جهت بررسی مشکلات این صنف در فرمانداری لنجان برگزار شد. […]

۹ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روز دوشنبه هفتم آبان ماه هزاروچهارصدو یک دیدار چهره به چهره شهروندان شهرستان لنجان با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار برگزار شد. در این دیدار که بصورت هفتگی برقرار میباشد در خصوص رفع مشکلات در زمینه اشتغال و مسکن و برخی موانع اداری دستوراتی صادر شد.  

۷ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :