مجموعه تعاون روستایی قوت قلب مدیران کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون روستایی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، معاون مالی و اداری سازمان تعاون روستایی اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار گردید. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون روستایی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، معاون مالی و اداری سازمان تعاون روستایی اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار گردید.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با اشاره به اینکه تعاون روستایی در حمایت از کشاورزان نقش اساسی دارد، اظهارداشت: نقش کشاورزی و کشاورز در کشور یک مسئولیت و نقش اساسی است که تاثیر مستقیم در سفره مردم دارد و مدیرانی که در بخش کشاورزی خدمت می کنند، به خوبی می دانند که چنین مسئولیتی تا چه اندازه حساس و تاثیر گذار است که نیازمند تلاش بی وقفه و روحیه جهادی است.

فرماندار لنجان با بیان اینکه باید با تقویت تعاونی‌های روستایی و کشاورزی گام‌های بلندی در مسیر خودباوری و شکوفایی و ایستایی روستاهای شهرستان برداشته شود، ضمن تقدیر از همراهی کشاورزان زحمتکش لنجانی گفت : کشاورزان شهرستان لنجان همواره در پای کار و حضور پر رنگ در صحنه های ملی و جهاد حضوری پررنگ و پر شکوه داشتند و این امر وظیفه مسئولین مجموعه خدمات رسان به کشاورزان را بیش از پیش سنگین میکند.

محمدی فشارکی در ادامه خواستار برنامه ریزی بهتر برای بهره مندی بیشتر از ظرفیت و استعداد حوزه کشاورزی شهرستان شد و با اشاره به ظرفیت بالای بانوان روستایی در حوزه گردشگری ، از حمایت خود برای ایستایی روستایی و خود کفایی و تلاش برای مهاجرت معکوس در شهرستان گفت و افزود شهرستان لنجان جزء برترین پرورش دهندگان دام در استان است و این امر پیگیری و ایجاد دامگاه های با کبفیت و مجهز را میطلبد.

حمیدرضا محمدی فشارکی با اعلام اینکه مجموعه تعاون روستایی قوت قلب مدیران در تمام سطوح کشور است از اقناع کشاورزان و فرهنگ سازی جهت کشت جایگزین و احداث گلخانه به جهت شرایط ناپایدار آبی و بهره وری و درآمد بیشتر برای روستاییان دفاع نمود.

در پایان از زحمات مجتبی محمودیان در کسب رتبه اول تعاون روستایی استان در دوره ایشان تقدیر و حکم رضایی بعنوان رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان لنجان به ایشان تقدیم شد.

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سفر سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان به شهرستان لنجان دیدار چهره به چهره شهروندان لنجان با استاندار اصفهان برگزار شد. در این ملاقات صمیمی استاندار اصفهان ، معاونین استاندار ، مدیران کل ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام ( ره ) پس از شنیدن درخواست ها […]

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *