مجموعه تعاون روستایی قوت قلب مدیران کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون روستایی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، معاون مالی و اداری سازمان تعاون روستایی اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار گردید. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون روستایی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، معاون مالی و اداری سازمان تعاون روستایی اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار گردید.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با اشاره به اینکه تعاون روستایی در حمایت از کشاورزان نقش اساسی دارد، اظهارداشت: نقش کشاورزی و کشاورز در کشور یک مسئولیت و نقش اساسی است که تاثیر مستقیم در سفره مردم دارد و مدیرانی که در بخش کشاورزی خدمت می کنند، به خوبی می دانند که چنین مسئولیتی تا چه اندازه حساس و تاثیر گذار است که نیازمند تلاش بی وقفه و روحیه جهادی است.

فرماندار لنجان با بیان اینکه باید با تقویت تعاونی‌های روستایی و کشاورزی گام‌های بلندی در مسیر خودباوری و شکوفایی و ایستایی روستاهای شهرستان برداشته شود، ضمن تقدیر از همراهی کشاورزان زحمتکش لنجانی گفت : کشاورزان شهرستان لنجان همواره در پای کار و حضور پر رنگ در صحنه های ملی و جهاد حضوری پررنگ و پر شکوه داشتند و این امر وظیفه مسئولین مجموعه خدمات رسان به کشاورزان را بیش از پیش سنگین میکند.

محمدی فشارکی در ادامه خواستار برنامه ریزی بهتر برای بهره مندی بیشتر از ظرفیت و استعداد حوزه کشاورزی شهرستان شد و با اشاره به ظرفیت بالای بانوان روستایی در حوزه گردشگری ، از حمایت خود برای ایستایی روستایی و خود کفایی و تلاش برای مهاجرت معکوس در شهرستان گفت و افزود شهرستان لنجان جزء برترین پرورش دهندگان دام در استان است و این امر پیگیری و ایجاد دامگاه های با کبفیت و مجهز را میطلبد.

حمیدرضا محمدی فشارکی با اعلام اینکه مجموعه تعاون روستایی قوت قلب مدیران در تمام سطوح کشور است از اقناع کشاورزان و فرهنگ سازی جهت کشت جایگزین و احداث گلخانه به جهت شرایط ناپایدار آبی و بهره وری و درآمد بیشتر برای روستاییان دفاع نمود.

در پایان از زحمات مجتبی محمودیان در کسب رتبه اول تعاون روستایی استان در دوره ایشان تقدیر و حکم رضایی بعنوان رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان لنجان به ایشان تقدیم شد.

 

 

 

مطالب مشابه

روایت تصویری از مراسم تکریم حمیدرضا محمدی فشارکی ومعارفه علیرضا حسینی فرماندار شهرستان لنجان در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳   همزمان با مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان لنجان ادای احترام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و اعضاء شورای تامین شهرستان لنجان به مقام شامخ شهدا      

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان باسمه تعالی “آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان” در اجرای ماده ۲۷ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۹۵ آیین نامه اجرایی آن به اطلاعیه کلیه اهالی حوزه انتخابیه لنجان می‌رساند که انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه مورخ […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در لنجان به روایت تصویر

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد. “تمدید زمان رای گیری تا ساعت ۲۰”   زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد.     به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =