پست نماد اعتماد مردم به حاکمیت

فرماندار لنجان: پست نماد اعتماد مردم به حاکمیت به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره پست زرین شهر با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، حمیدباقری مدیر کل پست استان اصفهان و معاونین فرماندار در فرمانداری لنجان برگزار شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه […]

فرماندار لنجان:
پست نماد اعتماد مردم به حاکمیت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره پست زرین شهر با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، حمیدباقری مدیر کل پست استان اصفهان و معاونین فرماندار در فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه پست نمادی از اعتماد مردم به حاکمیت است گفت: حضور اقوام متنوع در شهرستان لنجان دلیلی است بر وجود ظرفیت بسیارعالی جهت خدمت رسانی به مردم که اداره پست نیز باید با همت بیشتر جهت ارتقاء سطح رضایتمندی مردم تلاش کند.

حمیدباقری مدیرکل پست استان اصفهان هم در سخنانی با اشاره به اینکه پست ایران تنها ارگانی است که شامل تحریم نمیشود و با تمام کشورهای دنیا بجز اسرائیل غاصب تبادل کالا دارد گفت: درحال حاضر حدود ۷۰٪ حمل بار تجارت الکترونیک و خریدهای اینترنتی توسط اداره پست انجام میشود.

مدیر کل پست اصفهان وجود ۹۸۰ واحد پستی و ایجاد حدود ۱۵۰ نفر اشتغالزایی در پست استان و تغییر زیر ساخت و تجزیه هوشمند مرصولات را که توسط شرکت های دانش بنیان در کشور صورت میگیرد را از برنامه های تقویت پست دانست و اضافه کرد، اداره پست در جهت حمایت از کسب و کارهای خانگی روستاییان در شهرستان لنجان و معرفی آنان در سامانه روستابازار اعلام آمادگی دارد.

در پایان از زحمات محمدعلی قربانی رئیس قبلی اداره پست زرین شهر تقدیر و برای حجت الله یغمایی در پست جدید آرزوی توفیق نمودند.

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *