بازدید فرماندار لنجان از طرح های در دست اقدام آبفا در لنجان

یکصد میلیارد تومان سرمایه گذاری تکمیل تاسیسات فاضلاب شهری در شهرستان لنجان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان از طرح های در دست اقدام شرکت آب وفاضلاب شهرستان دیدن کرد. حمید رضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان پس از بازدید از پروژه های تصفیه خانه فاضلاب شماره ۳ سده-ورنامخواست،ایستگاه […]

یکصد میلیارد تومان سرمایه گذاری تکمیل تاسیسات فاضلاب شهری در شهرستان لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان از طرح های در دست اقدام شرکت آب وفاضلاب شهرستان دیدن کرد.

حمید رضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان پس از بازدید از پروژه های تصفیه خانه فاضلاب شماره ۳ سده-ورنامخواست،ایستگاه پمپاژ فاضلاب محله بیستجان،کارگاه اجرای خطوط اصلی فاضلاب زاینده رود گفت تکمیل زیرساخت فاضلاب شهری با تامین مالی بخش صنعت و استفاده از پساب در چرخه صنعت از مهم ترین اتفاقات پس از انقلاب در شهرستان لنجان است که با توجه به درخواستهای مردم خواستار تسریع در اجرای طرح های در دست اقدام در سایر نقاط شهرستان شد.

فرماندار لنجان بحران آب واهمیت اصلاح الگوی مصرف واستفاده مجدد یا بازچرخانی آب را با فرهنگ سازی و ترویج مصرف بهینه ،عاملی مهم برای ادامه صنعتی بودن و دوام پایدار شهرستان دانست و ادامه همکاری شهرداران وکشاورزان زحمتکش و متعهد برای به ثمر نشستن کامل این طرح ها را در فرصت محدود باقیمانده خواستار شد.
حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان آزمایشگاه میکروبیولوژی و بیو شیمیایی و اتاق کنترل تصفیه خانه فاضلاب شماره ۳ را از مجهزترین وکم نظیر ترین آزمایشگاهها با تکنولوژی روز دنیا و مایه سرافزاری استان دانست وشاخصهای کیفی پساب تصفیه خانه را بسیار مطلوب و بالاتر از استاندارد ارزیابی نمود.

در این بازدید علی ناظمی مدیر امور آبفا منطقه لنجان با ارایه گزارشی از تکمیل و بهره برداری از برخی پروژه های فاضلاب در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت با تکمیل تاسیسات فاضلاب در شهرهای زرین شهر،چمگردان ،سده،ورنامخواست و زاینده رود برداشت آب از رودخانه در صنعت بزرگ فولاد کاهش یافته و به جای آن استفاده از پساب بیشتر خواهد شد و همچنین با تکمیل شبکه های فاضلاب شهرهای تحت پوشش قرارداد بیع متقابل فولاد علاوه بر پایدار شدن چرخه تولید صنعت،ارتقای بهداشت،سلامت شهروندان ،حفاظت از محیط زیست نیز نهادینه خواهد شد.
مدیر آبفا لنجان گفت با احداث خط سوم جریان تصفیه خانه شماره ۳ لنجان ۴۵ هزار نفر از شهروندان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *