دیدار فرماندار لنجان با مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه

دیدار فرماندار لنجان با مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان جلسه ای با حضور حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و […]

دیدار فرماندار لنجان با مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان جلسه ای با حضور حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و تعدادی از مدیران و معاونان فولاد مبارکه در فرمانداری لنجان برگزار شد.
حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان این جلسه را در ادامه نشست های صمیمی با مدیران عامل مراکز صنعتی و تولیدی در راستای تعاملات اجتماعی مدیریت شهرستان و صنایع دانست و گفت یکی از دغدغه های جدی ما  بحث اشتغال و تولید در شهرستان لنجان است که امیدوارم با هماهنگی هایی که صورت گرفته شاهد کاهش رشد بیکاری و افزایش جذب جوانان جویای کار منطقه در مراکز صنعتی شهرستان باشیم.

فرماندار لنجان یکی از وظایف بخش صنعت را همکاری و اجرای مسئولیت های اجتماعی در پاسخ به مطالبات مردم برای فعال شدن فعالیت های فرهنگی و هنری و اجتماعی در شهرستان عنوان کرد و ابراز  امیدواری کرد تعاملات بیشتری از سوی صنایع پیرامون شهرستان لنجان انجام گردد.
در این دیدار محمدیاسر طیب نیا هم در سخنانی با استقبال از همکاری و تعامل با مدیریت شهرستان گفت: در عرصه مسئولیت های اجتماعی نگاه ما ملی است و نمونه آن کمک به تمام مناطق کشور در بحران ها و بلایای طبیعی است و نیز فعالیت های باشگاه های ورزشی تحت نظارت شرکت را نیز با استفاده از ظرفیت آموزشی به جوانان و نوجوانان منطقه را در همین راستا عنوان نمود.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه همکاری و حمایت خود از پروژه های آب رسانی سطح کشورجهت برطرف شدن مشکلات آب استان اصفهان را از دیگر فعالیت های اجتماعی و عام المنفعه مجموعه تحت مدیریت خود نام برد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *