شورای اداری با حضور کارشناس ارشد مسائل سیاسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه هفته وحدت و روز روستا ، شورای اداری شهرستان لنجان به دعوت حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور محمود معلمی پژوهشگر و کارشناس ارشد مسائل سیاسی و دهیاران و اعضاء شورای اسلامی روستاهای شهرستان و مسئولین و روسای ادارات و ارگانهای شهرستان لنجان در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه هفته وحدت و روز روستا ، شورای اداری شهرستان لنجان به دعوت حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور محمود معلمی پژوهشگر و کارشناس ارشد مسائل سیاسی و دهیاران و اعضاء شورای اسلامی روستاهای شهرستان و مسئولین و روسای ادارات و ارگانهای شهرستان لنجان در فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان لنجان در سخنانی گفت با توجه به وقایع اتفاق افتاده و شرایطی که درکشور ایجاد شده لازم دانستم که شرایط را با حضور همه مدیران و مسئولین شهرستانی بازخوانی کنیم.
فرماندار لنجان نوید آینده روشن در کلام مقام معظم رهبری را متذکر شد که این اتفاقات اخیر میتواند دسترسی به اهداف را با تاخیر به سرانجام برساند.
وی همه مسئولین ایران اسلامی که ام القرای جهان اسلام است را هدف دشمن دانست که دشمن سعی می کند که در عزم مردم کندی ایجاد کند و در خدمت رسانی شما خلل ایجاد میکند.

حمیدرضا محمدی فشارکی با تاکید بر اجرای طرح های خود حفاظتی در صورت بروز نا آرامی، مسئولیت تامین امنیت ، حفاظت و تامین ساختمان، اسناد و مدارک و نیروی انسانی را از وظایف مدیران ادارات عنوان کرد و از بخشداران و شهرداران خواست نسبت به اجرای طرح های پایش تصویر ی با جدیت و در اسرع وقت نسبت به تکمیل پوشش پایش تصویری در سطح شهرستان اقدام نمایند.

فرماندار لنجان گفت با توجه به این که دشمن در فتنه اخیر دانش اموزان و دانشجویان را هدف قرار داده، لازم است که روء سای دانشگاههای شهرستان و مدیران و روء سای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ، از فرصت بازگشایی مدارس و دانشگاهها حداکثر استفاد را بعمل آورده و با استفاده از ظرفیت کارشناسان خبره و مطلع نسبت به ارشاد و روشنگری اهداف و مواضع خصمانه دشمنان اقدام نمایند.

حمیدرضا محمدی فشارکی ایجاد روحیه امید و خود باوری را در راستای مقابله با تبلیغات سوء دشمن مبنی بر ناکارآمدی نظام اسلامی مهم دانست و از کلیه دستگاههای اجرایی خواست عملکرد و خدمات دستگاه خود و موفقیت ها و پیشرفت های علمی، صنعتی ، فناوری کشورطی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی را برای مردم در قالب بروشور، گزارش خبری و رسانه ای، فضای مجازی و تبیین و اطلاع رسانی نمایند.

محمود معلمی کارشناس ارشد مسائل سیاسی که به دعوت فرماندار لنجان بعنوان مهمان ویژه حضور داشت از اتفاقات اخیر برای جلوگیری از پیشرفت کشور یاد کرد و گفت نیاز به بصیرت افزایی توسط مسئولین وجود دارد. دشمن با شعار و یک حرکتی فتنه ایجاد می کند. در این دولت فتنه ها بیشتر خواهد بود، چون دولت مسیری که رهبر انقلاب ترسیم کرده پیش گرفته است. دشمن اول بدنبال تجزیه کشور است و بعدا این که امور کشور را بدست بگیرد. خداحافظ این نظام است. در این جریانات افرادی که خواص جامعه محسوب می شوند چه اساتید دانشگاه و چه سایر افراد همه باید کمک کنیم که مشکلات موجود رفع شود. انشااله انقلاب به هدف نهایی خود خواهد رسید.

 

مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند.   به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه نیمه شعبان مراسم جشن سالروز ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن (عج) و افتتاح دفتر امام جمعه شهر چرمهین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، ائمه جمعه ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی بخش باغبهادران و مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در اجرای ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سراسر کشور وبینار اعضای هیات بازرسی با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی شهرستان لنجان و سربازرسان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *