جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی بخش فولادشهر

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی بخش فولادشهر با حضور امام جمعه، بخشدار ، حوزه مقاومت بسیج برادران و خواهران، شهرداری، شورا اسلامی، شرکت عمران، دفتر رسیدگی به امور مساجد، اداره تبلیعات اسلامی شهرستان در سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد. در این جلسه ضمن برنامه ریزی و ارائه نقطه نظرات مقرر […]

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی بخش فولادشهر با حضور امام جمعه، بخشدار ، حوزه مقاومت بسیج برادران و خواهران، شهرداری، شورا اسلامی، شرکت عمران، دفتر رسیدگی به امور مساجد، اداره تبلیعات اسلامی شهرستان در سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد.
در این جلسه ضمن برنامه ریزی و ارائه نقطه نظرات مقرر شد:

مراسم راهپیمایی روز شنبه ساعت ۷:۳۰ صبح از محل گلزار شهدای گمنام فولادشهر(مصلی) شروع شده و در گلزار شهدای گمنام محله فرهنگ خاتمه یابد.
مقرر شد شرکت عمران و شهرداری نسبت به استقرار چهار موکب اقدام نموده و سیستم صوت مراسم راهپیمایی را تامین نماید.
هیات های مذهبی با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی نسبت به حضور در مواکب و پذیرایی از مردم اقدام نمایند.
شرکت عمران نسبت به برنامه ریزی موکب سیار اقدام نماید.
اداره آبفا نسبت به تهیه آب شرب موکب تدابیر لازم را اتخاذ نماید.
هیات انصار المهدی، عاشورائیان و آل یاسین برنامه ریزی مبدا همراه با زیارت اربعین و برنامه مقصد با آقای یوسفی در مسکن مهر اجرا شود.
نیروی انتظامی و بسیج و راهور امنیت مراسم و موارد ترافیکی را در دستور کار قرار داده و بیمارستان نسبت به اعزام آمبولانس اقدام نماید.
آتش نشانی شهرداری همکاری لازم را در طی برگزاری مراسم انجام دهند.
همچنین شبکه بهداشت و درمان نسبت به بازدید از موکب اقدام نموده و شرکت عمران نیز همکاری لازم برای تهیه ملزومات مقصد، داشته باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *