فرمانداری لنجان میزبان بخشداران استان اصفهان

*گردهمایی بخشداران استان اصفهان با محوریت فرمانداری شهرستان لنجان برگزارشد* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان این جلسه به میزبانی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان، مهدی سلیمانی مدیرکل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان ، مجید جوهری مدیر کل دفتر امور […]

*گردهمایی بخشداران استان اصفهان با محوریت فرمانداری شهرستان لنجان برگزارشد*

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان این جلسه به میزبانی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان، مهدی سلیمانی مدیرکل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان ، مجید جوهری مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استان اصفهان ، حراست استانداری،سازمان بازرسی ، کمال نوری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان لنجان و کلیه بخشداران استان اصفهان برگزار گردید.

🔺در این جلسه حمیدرضا محمدی فشارکی ضمن تبریک روز مباهله به برخی از ظرفیت های شهرستان لنجان  اشاره کرد که باعث شده خطه طلایی لنجان زبانزد مردم ایران قرار گیرد.

🌷فرماندار لنجان با اشاره به پتانسیل موجود در شهرستان ، حضور بخشداران استان را در شهرستان لنجان فرصت مغتنمی جهت معرفی ، تعامل و شکوفایی بیشتر سرمایه گذاران و کارآفرینان سایر شهرها با شهرستان لنجان ارزیابی کرد.

🔻حمیدرضا محمدی فشارکی در بخش دیگری از سخنان خود بخشداری ها را پایه ترین و صفی ترین واحد دولت عنوان کرد که بصورت مستقیم با مردم ارتباط دارد و میتواند موجب نشاط و ایجاد فضای پویایی و تحرک در جامعه گردد.
وی ارتقاء و تقویت سطح بخشداری ها را موجب افزایش بهره وری و درنتیجه رضایتمندی مردم عنوان کرد.

🔶فرماندار لنجان نقاط ضعف از نظر ساختار و سازمان و کمبود های سخت افزاری و نرم افزاری و کمبود  سرمایه انسانی بخشداریها را از عللی برشمرد که باعث شده بخشداری جایگاه خود را نداشته باشد و باید با حمایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استان این خلا ها پرشود و تحول عظیمی اتفاق بیفتد.

✅در ادامه این گردهمایی تعدادی از بخشداران به نمایندگی از بخشداران استان اصفهان به نقاط قوت و ضعف  موجود در چارت سازمانی بخشداری ها ، نبود امکانات حمل و نقل ، مغایرت برخی قوانین و موازی کاری ادارات خدمت رسان و برخی مشکلات و موانع بخشداری ها اشاره کردند.

🔸 *روابط عمومی فرمانداری لنجان*

🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای آرد و نان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنجان و دیگر اعضاء برگزار شد.    

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت هفته کرامت ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به دیدار مادر شهید جمشید سلیمیان که در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمده بود رفت . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در دیدار با مادر و […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت  گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات به همت فرمانداری لنجان مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی  دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان لنجان  برگزار شد. مجید شمس مدیر کل روابط عمومی استانداری استان اصفهان که بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی حضور مسئولین […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر اعضا در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص بررسی و برنامه ریزی اجرای دستورالعمل سند ملی روایت […]

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *