دیدار صمیمانه ی نوجوانان حلقه صالحین پایگاه بسیج فاضله ورنامخواست با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان

    دیدار صمیمانه ی نوجوانان حلقه صالحین پایگاه بسیج فاضله ورنامخواست با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان فرماندار شهرستان در نشست صمیمی با نوجوانان بسیجی حلقه صالحین ( دختر و پسر دبستانی و راهنمایی ) محله مسجد شهید اصغر کرباسیان پایگاه بسیج فاضله شهر ورنامخواست؛ ابتدا با اشاره به نقش بسیج در جامعه گفت،بسیج […]

 

 

دیدار صمیمانه ی نوجوانان حلقه صالحین پایگاه بسیج فاضله ورنامخواست با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان

فرماندار شهرستان در نشست صمیمی با نوجوانان بسیجی حلقه صالحین ( دختر و پسر دبستانی و راهنمایی ) محله مسجد شهید اصغر کرباسیان پایگاه بسیج فاضله شهر ورنامخواست؛ ابتدا با اشاره به نقش بسیج در جامعه گفت،بسیج یک فضای نمونه انسان سازی است و نوجوانان وارد شده به این مجموعه روحیه معنوی، انقلابی و مسئولیت پذیری را مشق کرده و با پایبندی که به مردم و کشور دارند، انگیزه کمک کردن به دیگران را پیدا می کنند، از نمونه های بارز آن کمک های مردمی به خانواده های نیازمند است.

نماینده عالی دولت اینکه با اشاره به اهمیت نقش زنان در جامعه به عنوان نیمی از جمعیت موثر کشور گفت، زن خانه دار امروزی ما حتی با وجود کرونا در منزل احساس مسئولیت کرده با هنر خیاطی که داشت شروع به دوخت ماسک پارچه ای کرده و بین مردم توزیع می کرد که نشان از روحیه بسیجی در جامعه است.

محمدی فشارکی در ادامه افزود، نوجوان دختر و پسر وقتی وارد مجموعه بسیج می شود با احساس مسئولیتی که در قبال مردم، جامعه و کشور بدست می آورد بایست زمینه ساز ظهور قائم آل محمد(ص) بوده و تلاش کند از سربازان آقا امام زمان(عج) باشد.

رئیس شورای تامین شهرستان لنجان با اشاره به بحث امنیت در کشور گفت؛ کشور ایران نسبت به تمام کشورهای دیگر در امنیت و آرامش خاص است و دشمن از روش ها و مسیرهای مختلف استفاده می کند تا این امنیت را از بین ببرد، ولی وقتی باهم بودن و روحیه بسیجی را در بین مردم ببیند تمام نقشه های دشمن از بین می رود.

فرماندار با یادآوری رشادت های سردار دلها سلیمانی گفت، ایشان با تربیت مدافعان حرم باعث شد یک امنیت خاصی در سوریه و منطقه خاورمیانه برقرار شود.

فرماندار در ادامه نشست با پاسخ به سوالات نوجوانان در موضوعات مختلف؛ بحث ورود مردم کشور افغانستان به ایران را تشریح کرد و گفت، افرادی که با مجوز وارد کشور می شوند یا ارتباط نسبی و یا کاری دارند که نبایست کاری به آن ها داشته باشیم؛ اما چنانچه بدون مجوز وارد شده باشند ما میتوانیم این نمونه ها را با نیروی انتظامی مطرح کنیم.
وی افزود برخی جاها دیده شده بعضی از سودجویان و دلالان از موضوع اتباع خارجی سوء استفاده کرده که باید از این موارد هم جلوگیری شود به عنوان نمونه تحمیل خانه اجاره ای با هزینه سنگین و مواردی مثل واگذار کردن کارهای طاقت فرسا با دستمزدهای کم به آنان؛ فرصت اشتغال برای جوان ما، از بین می رود.

محمدی فرماندار لنجان در پاسخ به سوالی بابت تهیه زمین چمن فوتبال در شهر ورنامخواست گفت، این مورد را نماینده مردم شریف لنجان در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد کرد.

جلسه با تقدیر و تشکر فرماندار از همه عوامل بابت برنامه دیدار و دریافت یادبودی از نوجوانان پایگاه بسیج فاضله و گرفتن عکس یادگاری با آنان در فضایی مملو از صمیمت خاتمه یافت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بزرگترین صبحگاه فرهنگی ، رزمی و جهادی صنعت فولاد کشور و یادواره شهید شاخص جامعه کار و تولید کشور و ۲۹۰ شهید شرکت ذوب آهن اصفهان و ۴۰ شهید شهر چرمهین با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان مقارن با هفتمین روز درگذشت رضا قلعه ئی پدر شهید والامقام “ولی اله قلعه ئی” از شهدای دوران دفاع مقدس ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به همراه محسن یونسی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، ایوبیان بخشدار باغبهادران، مهدی هاشمزاده رییس بنیاد شهید و امور […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه بررسی و هماهنگی اجرای طرح ۱۱۰ نیروگاه خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و دیگر اعضاء برگزار شد . محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، امینی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ، بخشدار باغبهادران ، امام جمعه و شهردار چرمهین ، دهیار و شورای اسلامی روستای کچوییه تعدادی از پروژه های روستای کچوییه افتتاح و یا کلنگ زنی […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *