با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر شهرستان لنجان، ایستگاه نوروزی و راهنمای مسافرین بخش باغبادران افتتاح شد

  با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر شهرستان لنجان، حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی امام جمعه باغبادران و جمعی از مسئولین اداری و انتظامی شهرستان و شهروندان باغبادران؛ ایستگاه نوروزی و راهنمای مسافرین بخش باغبادران افتتاح شد. فرماندار لنجان گفت: شهرستان لنجان برای میزبانی از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط […]

 

با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر شهرستان لنجان، حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی امام جمعه باغبادران و جمعی از مسئولین اداری و انتظامی شهرستان و شهروندان باغبادران؛ ایستگاه نوروزی و راهنمای مسافرین بخش باغبادران افتتاح شد.

فرماندار لنجان گفت: شهرستان لنجان برای میزبانی از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور در آمادگی کامل به سر می‌برد.

نماینده عالی دولت و رئیس ستاد سفر لنجان در آیین آغاز به کار ستاد فرعی تسهیلات سفر باغبادران اظهار کرد: شهرستان لنجان از جمله شهرستان‌هایی است که از طبیعت زیبا و متنوع، آداب و رسوم، پشینه تاریخی و فرهنگ کهن برخوردار است، همچنین ۱۱۲ اثر تاریخی و جاذبه گردشگری در این شهرستان وجود دارد و این امر باعث شده شهرستان لنجان همواره میزبان گردشگر بسیاری باشد.

وی با بیان اینکه شهرستان لنجان برای میزبانی از مسافران و گردشگران از اقصا نقط کشور در آمادگی کامل به سر می‌برد، افزود: طبق گزارشات ارایه شده در راستای افزایش خدمات عمومی در سطح شهرستان لنجان به ویژه در مناطق گردشگری، فعالیت مناسب نانوایی‌ها، باز بودن مساجد و… برای جلب رفاه حال مسافران نوروزی به خوبی اجرایی شده که این مسئله قطعا افزایش رضایتمندی مسافران نوروزی را به همراه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان لنجان تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم در شهرستان لنجان میان دستگاه‌های خدمت رسان، اصناف و… به خوبی انجام گرفته، همچنین به منظور ارتقای سطح کیفی برنامه‌ها، ایجاد تسهیلات و خدمات به مسافران نوروزی تلاش شده و توزیع مواد غذایی، میوه و … در سطح شهرستان لنجان به خوبی انجام گرفته شود تا ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران بدون کوچکترین وقفه در ایام نوروز صورت گرفته و رضایتمندی آنها حاصل شود.

وی ادامه داد: شرایط موجود در شهرها و روستاهای شهرستان لنجان بیانگر آن است، برنامه‌ریزی مدونی که از سوی ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان لنجان انجام گرفته توسط مدیران شهری و اعضا این ستاد به خوبی اجرایی شده و آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران در این شهرستان وجود دارد.

محمدی فشارکی اضافه کرد: ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان لنجان اقدام‌های مختلفی را در حوزه‌های امنیتی، ترافیکی، فرهنگی، اجتماعی، اقامتی، رفاهی و… برنامه‌ریزی کرده است، و انتظار می رود همه دستگاه ها در کنار مدیریت شهری و نیروی انتظامی امکانات و ظرفیت های خود را به میدان آورند تا خدمت رسانی مطلوبی در تمامی حوزه ها به مسافران نوروزی ارائه شود.

رئیس ستاد سفر لنجان عنوان کرد: پیش بینی می شود در ایام نوروز ۱۴۰۱ آمار گردشگرانی که به شهرستان لنجان سفر می‌کنند یا برای رسیدن به مقصد خود در استان های دیگر از این شهرستان عبور خواهند کرد نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته باشد، این مهم اهمیت آمادگی برای خدمت رسانی شایسته و با بالاترین کیفیت به این مسافران را افزایش می دهد.

نماینده عالی دولت در لنجان با بیان اینکه ۹ ایستگاه خدمات به مسافران نوروزی در شهرهای ۹ گانه شهرستان افتتاح و به مسافران خدمات ارائه می‌دهند، گفت: خوشبختانه شهرداری های شهرهای ۹ گانه شهرستان لنجان فضاسازی لازم را انجام داده اند تا پس از گذشت دو سال بتوانند میزبان شایسته ای برای گردشگران باشند همچنین اطلاعات مسافتی جایگاه‌های امدادی و خدماتی از قبیل جایگاه سوخت، پایگاه هلال احمر، اورژانس جاده ای، پلیس راه و پاسگاه انتظامی و همچنین مجتمع‌های خدماتی رفاهی  توسط شهرداری‌ها تهیه و تدوین شده که در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

فرماندار لنجان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در طول ایام عید نوروز اماکن گردشگری و اسکان مسافران نوروزی در شهرستان بازرسی و بر نحوه رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی آن ها نظارت مستمر می شود.

رئیس ستاد سفر لنجان متذکر شد: باغبادران به دلیل عبور رودخانه زاینده رود و آثار تاریخی به جا مانده از اعصار گذشته همواره میزبان گردشگران بسیاری در ایام مختلف سال بوده و آمادگی این شهر و شهرداری برای میزبانی از مسافران قابل تقدیر است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و کمیته پیشگیری و مبارزه با مشروبات الکلی با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد . در این جلسه پیرامون گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان و اداره بهزیستی لنجان در […]

۹ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه پیگیری مصوبات سفر استاندار به لنجان در حوزه ورزش و جوانان و بررسی راهکارهای موثر و مسئولیت های اجتماعی شرکت های صنعتی منطقه در مشارکت طرح های ورزشی شهرستان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، جمالی سرپرست اداره ورزش و […]

۹ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان دیدار صمیمی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان باتفاق پریشانی فرماندهی انتظامی لنجان با سرتیپ دوم پاسدار حمید علینقیان‌پور فرمانده انتظامی استان اصفهان انجام شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه وجود امنیت یکی از مولفه های پیشرفت کشور است ، گفت : نیروی انتظامی […]

۹ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان باتفاق ایوبیان بخشدار باغبهادران و مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید لنجان با حضور در منزل شهید جاویدالاثر عبدالحسین صالحی مورکانی در روستای مورکان بخش باغبهادران پای صحبت همسر شهید نشست . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان […]

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *