حضور فرماندار لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان

حضور فرماندار لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان   در پانزدهمین روز اسفند مطابق با سوم شعبان المعظم و همزمان با روز درخت کاری حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان به اتفاق معاونان و کارشناسان فرمانداری لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان شرکت کرد. […]

حضور فرماندار لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان

 

در پانزدهمین روز اسفند مطابق با سوم شعبان المعظم و همزمان با روز درخت کاری حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان به اتفاق معاونان و کارشناسان فرمانداری لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان شرکت کرد.

نماینده عالی دولت در این مراسم صمیمی و با نشاط ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت سید الشهدا(ع) و روز پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و میلاد امام سجاد(ع) و روز آزادگان را به پاسداران جانبازان و آزادگان سرافراز حاضر در جلسه به اهمیت نامگذاری این روز به فرمان امام (ره) در سال ۱۳۵۸ اشاره کرد.
رئیس شورای تامین شهرستان لنجان گفت سپاه در شکل گیری، خنثی کردن توطئه ها، دفاع مقدس، عرصه ی سازندگی، هجمه های فرهنگی، مردم داری، حوادث و بحران ها و ابعاد مختلف اجتماعی خوش درخشید.

وی افزود کارنامه ی درخشانی که سپاه دارد همانطور که مقام عظمای ولایت در سخنان خود میفرمایند من از سپاه راضی هستم ولی قانع نیستم، نشان از ظرفیت ها و فرصت های این نهاد انقلابی دارد.

محمدی فشارکی علت موفقیت این نهاد در پاسداری درست از انقلاب را تطبیق با قطب نمای ولایت دانست.

وی در ادامه افزود هیچگاه سپاه طی ۴۳ سال گذشته منفعل عمل نکرده و همیشه ریسک پذیر بوده و با آرمان های انقلاب همسو بوده و هست.

فرماندار لنجان در ادامه به خاطرات و سخنان سپبهد شهید سلیمانی اشاره داشت که “سپاه در کربلای ۵ عاشورا را مشق کرد.” و “سپاه در بدو تشکیل، نزدیکترین سپاه به یاران امام حسین(ع) بود.”

محمدی فشارکی به فرصت پیش رو در دولت مردمی اشاره کرد و گفت رویکرد دولت خدمت رسانی به مردم است و کارگزاران با دست در دست هم نهادن میتوان شرایط سخت و سوء تدبیرها را پشت سر گذاشت و دشمن را ناامید کرد.
وی در پایان با اشاره به جهاد تبیین گفت مگر می شود چشم ها را به دستاوردهای ۴۳ ساله نظام در عرصه های علمی، فناوری، خلاقیت و نوآوری بست؟ بایست با جهاد تبیین، تلاش ها و خدمات و حقایق را برای مردم بگوییم و امیدواری و خود باوری را در جامعه رونق دهیم زیرا مردم در خدمت داوطلبانه پیشروتر از مسئولان هستند.

محمدی فشارکی در پایان اظهاراتش گفت: به امید اینکه همه ی ما مسئولان در ریل خدمت رسانی و مسیر تحقق آرمان ها؛ شریک باشیم در طلوع خورشید عظمای ولایت که مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به آن اشاره کردند.

در پایان مراسم حمیدرضا محمدی فشارکی با اهداء گل از پاسداران سپاه لنجان تقدیر کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

روایت تصویری از مراسم تکریم حمیدرضا محمدی فشارکی ومعارفه علیرضا حسینی فرماندار شهرستان لنجان در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳   همزمان با مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان لنجان ادای احترام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و اعضاء شورای تامین شهرستان لنجان به مقام شامخ شهدا      

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان باسمه تعالی “آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان” در اجرای ماده ۲۷ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۹۵ آیین نامه اجرایی آن به اطلاعیه کلیه اهالی حوزه انتخابیه لنجان می‌رساند که انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه مورخ […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در لنجان به روایت تصویر

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد. “تمدید زمان رای گیری تا ساعت ۲۰”   زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد.     به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =