حضور فرماندار لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان

حضور فرماندار لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان   در پانزدهمین روز اسفند مطابق با سوم شعبان المعظم و همزمان با روز درخت کاری حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان به اتفاق معاونان و کارشناسان فرمانداری لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان شرکت کرد. […]

حضور فرماندار لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان

 

در پانزدهمین روز اسفند مطابق با سوم شعبان المعظم و همزمان با روز درخت کاری حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان به اتفاق معاونان و کارشناسان فرمانداری لنجان در جشن ولادت امام حسین(ع) واقع در ناحیه مقاومت بسیج لنجان شرکت کرد.

نماینده عالی دولت در این مراسم صمیمی و با نشاط ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت سید الشهدا(ع) و روز پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و میلاد امام سجاد(ع) و روز آزادگان را به پاسداران جانبازان و آزادگان سرافراز حاضر در جلسه به اهمیت نامگذاری این روز به فرمان امام (ره) در سال ۱۳۵۸ اشاره کرد.
رئیس شورای تامین شهرستان لنجان گفت سپاه در شکل گیری، خنثی کردن توطئه ها، دفاع مقدس، عرصه ی سازندگی، هجمه های فرهنگی، مردم داری، حوادث و بحران ها و ابعاد مختلف اجتماعی خوش درخشید.

وی افزود کارنامه ی درخشانی که سپاه دارد همانطور که مقام عظمای ولایت در سخنان خود میفرمایند من از سپاه راضی هستم ولی قانع نیستم، نشان از ظرفیت ها و فرصت های این نهاد انقلابی دارد.

محمدی فشارکی علت موفقیت این نهاد در پاسداری درست از انقلاب را تطبیق با قطب نمای ولایت دانست.

وی در ادامه افزود هیچگاه سپاه طی ۴۳ سال گذشته منفعل عمل نکرده و همیشه ریسک پذیر بوده و با آرمان های انقلاب همسو بوده و هست.

فرماندار لنجان در ادامه به خاطرات و سخنان سپبهد شهید سلیمانی اشاره داشت که “سپاه در کربلای ۵ عاشورا را مشق کرد.” و “سپاه در بدو تشکیل، نزدیکترین سپاه به یاران امام حسین(ع) بود.”

محمدی فشارکی به فرصت پیش رو در دولت مردمی اشاره کرد و گفت رویکرد دولت خدمت رسانی به مردم است و کارگزاران با دست در دست هم نهادن میتوان شرایط سخت و سوء تدبیرها را پشت سر گذاشت و دشمن را ناامید کرد.
وی در پایان با اشاره به جهاد تبیین گفت مگر می شود چشم ها را به دستاوردهای ۴۳ ساله نظام در عرصه های علمی، فناوری، خلاقیت و نوآوری بست؟ بایست با جهاد تبیین، تلاش ها و خدمات و حقایق را برای مردم بگوییم و امیدواری و خود باوری را در جامعه رونق دهیم زیرا مردم در خدمت داوطلبانه پیشروتر از مسئولان هستند.

محمدی فشارکی در پایان اظهاراتش گفت: به امید اینکه همه ی ما مسئولان در ریل خدمت رسانی و مسیر تحقق آرمان ها؛ شریک باشیم در طلوع خورشید عظمای ولایت که مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به آن اشاره کردند.

در پایان مراسم حمیدرضا محمدی فشارکی با اهداء گل از پاسداران سپاه لنجان تقدیر کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیه و روز پرستار، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان با همراهی شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر و تعدادی از معتمدین و خیرین حوزه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در مرکز بهزیستی و بیمارستان شهدای لنجان […]

۱۰ آذر ۱۴۰۱

فرماندار لنجان برترین رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان اصفهان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در مراسم تجلیل از فعالان فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حضور رمضانعلی معتمدی مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی اصفهان از حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنجان  به دلیل مساعدت‌های بیدریغ در […]

۹ آذر ۱۴۰۱

انجمن صنفی کامیونداران و انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل شهرستان لنجان بر پرهیز از ایجاد مشکل در نظام حمل و نقل کشور تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست صمیمی و تعاملی انجمن صنفی کامیونداران و شرکت های حمل و نقل شهرستان لنجان جهت بررسی مشکلات این صنف در فرمانداری لنجان برگزار شد. […]

۹ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روز دوشنبه هفتم آبان ماه هزاروچهارصدو یک دیدار چهره به چهره شهروندان شهرستان لنجان با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار برگزار شد. در این دیدار که بصورت هفتگی برقرار میباشد در خصوص رفع مشکلات در زمینه اشتغال و مسکن و برخی موانع اداری دستوراتی صادر شد.  

۷ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :