چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۸:۴۸:۵۰

آرشیو مطالب

دکتر مرتضوی و هیات همراه در نخستین ساعات صبح امروز مورخه ۲۹ دیماه مزین به عنوان «روز هوای پاک» ضمن بهره مندی از سرویس های حمل و نقل عمومی درون شهری با استفاده از خطوط سازمان واحد اتوبوس رانی و قطار شهری اصفهان در استانداری حضور یافتند.

۲۹ دی ۱۴۰۰

در دیدار استاندار استان اصفهان و هیات همراه با آیت الله سیدیوسف طباطبائی نژاد نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، موارد جاری فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی استان مورد بحث، بررسی و تصمیم سازی قرار گرفت.

۲۹ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: می بایست در یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه های ذی ربط نسبت به تهیه، تنظیم و تدوین محتواهای آموزشی سطح بندی شده در راستای آگاهی بخشی عمومی در حوزه مبارزه با مواد مخدر اقدام شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک را گرامی داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش وپرورش استان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان: جانبازان حلقه وصال به اولیا الله هستند، ایشان به حضرت قمربنی هاشم، ابوالفضل العباس (ع) اقتدا کرده اند‌.

۲۴ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: شهدا راه خود را با بصیرت کامل و آگاهی وافر انتخاب کردند‌.

۲۴ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: تشکیل قرارگاه فرهنگی در شورای فرهنگ عمومی شهرضا تصویب شده و اقدامات و فرایندهای اجرایی آن به زودی انجام می‌شود.

۲۳ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: احساس رضایتمندی مردم شهرستان می تواند بهترین دستاورد سفرهای به شهرستانها باشد و با هم افزایی و همراهی همه دستگاهها باید مشکلات مردم مرتفع شود

۲۳ دی ۱۴۰۰