دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/12/24 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خبر داد:  کلیه امکانات پذیرایی هرچه بهتر از مسافران نوروزی اصفهان آماده شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خبر داد: کلیه امکانات پذیرایی هرچه بهتر از مسافران نوروزی اصفهان آماده شده است
مهندس علی مقدس زاده اظهارداشت: در حال حاضر کلیه امکانات برای پذیرایی از مسافران آماده شده است تا بتوانیم خاطرات خوشی را برای مسافران نوروزی در سفر به اصفهان رقم بزنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ مهندس علی مقدس زاده در مصاحبه با واحد مرکزی خبر در خصوص اقدامات ستاد خدمات سفر استان برای مسافران نوروزی اظهارداشت: استان اصفهان به لحاظ تمامی جذابیت ها و قابلیت هایی که در زمینه های اماکن تاریخی و امکانات فرهنگی و رفاهی و اقامتی دارد یکی از قطب های اصلی جذب گردشگر داخلی و خارجی بشمار می رود.
مقدس زاده اضافه کرد: این ظرفیت ها اقتضا می کند که برنامه های خوبی را در ارائه ی خدمات داشته باشیم که هم خاطرات خوشی را برای مسافران رقم بزنیم و هم اینکه جذابیت های تاریخی، فرهنگی و سنتی استان را به مسافران و گردشگران نوروزی معرفی نماییم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: با تشکیل جلسات مکرر ستاد خدمات سفر استان در ده کمیته در حوزه های اقامتی، خدماتی، رفاهی و انتظامی پزشکی و .. برنامه ها و تمهیدات خوبی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر کلیه امکانات برای پذیرایی از مسافران آماده شده است، تصریح کرد: استان اصفهان آمادگی پذیرایی از 320 هزار نفرشب مسافر را دارد و تصور مااین است که بین 5-6 میلیون نفر به استان اصفهان سفر کنند و از امکانات پذیرایی استان استفاده نمایند.
وی تصریح کرد: 696 مرکز امدادی،بهداشتی و انتظامی و قضایی و 230 مرکز اطلا ع رسانی و راهنمایی مسافران در نظر گرفته شده و در حوزه ی نظارت و بازرسی نیز به منظور بازرسی مستمر برای ارائه ی بهترین سطح از کمیت و کیفیت خدمات 1311 نفر ناظر در سطح استان فعالیت می کنند.
علی مقدس زاده اظهارداشت: بیش از هزار مرکز خدماتی، رفاهی و فرهنگی و بیش از 300 برنامه ی فرهنگی شاد و مفرح در سطح استان تدارک دیده شده است.
وی خاطر نشان کرد: ایجاد کال سنتر بعنوان پاسخگوی همیشه بیدار از طریق شماره تلفن 137 جهت راهنمایی مسافران در نظر گرفته شده است.
مقدس زاده برگزاری جشنواره غذاهای سنتی با کیفیت مناسب و ارزان در بناهای تاریخی و در سطح شهر؛ ایجاد رادیو نوروز، استفاده از تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در خدمات رسانی به مسافران و رونمایی از فروش صنایع دستی در شبکه گردشگری را از دیگر اقدامات ستاد خدمات سفر استان اعلام کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه خدمات دهی به مسافران دارای بیماری های خاص برای رفاه بیشتر مسافران در نظر گرفته شده است، افزود: با هماهنگی شرکت مخابرات و اپراتورها به محض ورود خودروها با پلاک استان های دیگر به استان لینک کانال تلگرامی متمرکز و یکپارچه، جهت اطلاع رسانی از طریق پیامک بر روی گوشی گردشگران قرار می گیرد.

تعداد بازدید: 203
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal