دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/01/01 استاندار اصفهان عنوان کرد:  برای حمایت از کالای ایرانی باید منفعت در ورود کالاهای قاچاق به حداقل برسد
استاندار اصفهان عنوان کرد: برای حمایت از کالای ایرانی باید منفعت در ورود کالاهای قاچاق به حداقل برسد
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: برای حمایت از کالای ایرانی باید منفعت در ورود کالاهای قاچاق به حداقل برسد و راه برای توسعه ی کمی و کیفی کالاهای داخلی باز شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در مصاحبه با واحد مرکزی خبر، اظهارداشت: عید نوروز که امسال با حلول ماه مبارک رجب مصادف شده را به همه ی مردم متدین استان تبریک عرض می کنم و امیدوارم که در سال جاری شاهد معیشت خوب و آرامش روح و جسم مردم و موفقیت های روز افزون برای مردم عزیز ایران باشیم.
استانداراصفهان با اشاره به جایگاه هنر و هنرمندان در اصفهان اظهارداشت: مردم اصفهان مردمانی خلاق، هنرمند و نوآفرین هستند و در هنر زبانزد خاص و عام می باشند و در راستای توسعه هنر و فعالیت های فرهنگی، هنری و خلاقانه از هیچ کمکی فروگذار نخواهیم کرد و باید در اصفهان که چشمه ی جوشان این استعداد ها است سرمایه گذاری لازم صورت گیرد.
مهرعلیزاده با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام حمایت از کالای ایرانی؛ اظهارداشت: شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان فعالیت می کند ولی زمانی که قاچاقچیان منفعت بالایی از اقدامات خود داشته باشند هرگونه فعالیتی را برای دستیابی به این منفعت به انجام خواهند رساند.
محسن مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه باید تلاش شود منفعت در قاچاق کالا و ارز به حداقل خود برسد، تصریح کرد: باید با تعدیل نرخ ارز راه برای توسعه ی کمی و کیفی کالاهای داخلی باز شود که در این صورت هم قاچاق کالا و ارز افت خواهد داشت و ورود جنس های بی کیفیت خارجی به داخل کشور کاهش خواهد یافت و هم صادرات افزایش می یابد و مردم به سمت مصرف کالاهای داخلی خواهند رفت.
100
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal