فرمانداری لنجان
خانه
1397/09/26 جلسه بررسی خواسته ها و مطالبات فرهنگیان آموزش و پرورش منطقه زرین شهر
جلسه بررسی خواسته ها و مطالبات فرهنگیان آموزش و پرورش منطقه زرین شهر نقش معلمان و جایگاه آنها در کشور و جامعه بر کسی پوشیده نیست

 جلسه بررسی خواسته ها و مطالبات فرهنگیان آموزش و پرورش منطقه زرین شهر به ریاست مهدی صفر خانلو فرماندار شهرستان و با حضور شاهمرادی مدیریت آموزش و پرورش، پیشگسوتان، مدیران و فرهنگیان در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد.

مهدی صفر خانلو فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه بعضی از مشکلات جامعه فرهنگی لنجان در داخل شهرستان قابل حل و فصل است اظهار کرد: همه ما مسئولیت داریم در کنار حفظ و ارتقای جایگاه و شان والای معلم برای حل مشکل معیشتی این قشر تلاش کنیم.

فرماندار لنجان تصریح کرد: نقش معلمان و جایگاه آنها در کشور و جامعه بر کسی پوشیده نیست و همه باید برای ارتقای نقش معلم در جامعه اهتمام داشته باشند  و ما در انعکاس مشکلات آنان کوتاهی نخواهیم کرد و امیدواریم که مسوولان به این قشر از جامعه توجه کنند و دغدغه آنان رفع شود.

صفر خانلو در ادامه تغییر کاربری فضای آزاد و بدون استفاده مدارس شهرستان  را در امر رفع مشکلات مالی مهم دانست و افزود : مدارس به لحاظ گستردگی خدمات نیازمند درآمدی پایدار برای رفع نیاز ها و مشکلات خودهستند.

 
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به نقش مهم خیرین گفت:  ساماندهی فعالیت های خیرین متناسب با نیازهای شهرستان امری ضروری است.

57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal