فرمانداری لنجان
خانه
1397/09/07 با پیگیری های انجام شده مسئولین شهرستانی و استان  تکمیل و راه اندازی باند دوم جاده ورنامخواست - سفید دشت  کلید خورد و مردم شهرستان به زودی شاهد بهربرداری از این پروژه خواهند بود.
با پیگیری های انجام شده مسئولین شهرستانی و استان تکمیل و راه اندازی باند دوم جاده ورنامخواست - سفید دشت کلید خورد و مردم شهرستان به زودی شاهد بهربرداری از این پروژه خواهند بود.

جلسه شورای ترافیک شهرستان لنجان به ریاست محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در جلسه شورای ترافیک شهرستان لنجان گفت: برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستان نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و رونق بهبود عبور و مرور شهری دارد.

یونسی با بیان اینکه در هشت ماه سال جاری آمار تصادفات منجر به فوت برون شهری و درون شهری درلنجان 34 نفر می باشد، افزود: تعداد 697 مورد جراحت حوادث رانندگی در این شهرستان به ثبت رسیده است که با هماهنگی دستگاه های اجرایی و آموزش های لازم جهت ارتقاء فرهنگ ترافیکی می توان این آمار را کاهش داد.

وی در ادامه با اشاره به رفع نقاط حادثه خیز در شهرستان گفت: با پیگیری های انجام شده مسئولین شهرستانی و استان تکمیل و راه اندازی باند دوم جاده ورنامخواست - سفید دشت کلید خورد و مردم شهرستان به زودی شاهد بهربرداری از این پروژه خواهند بود.

42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal