فرمانداری لنجان
خانه
1397/08/15 افزایش 20 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در 6 ماهه اول سال 97
افزایش 20 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در 6 ماهه اول سال 97 جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنجان به ریاست مهدی صفر خانلو فرماندار شهرستان و با حضوراصغر هدایت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنجان به ریاست مهدی صفر خانلو فرماندار شهرستان و با حضوراصغر هدایت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

افزایش 20 درصدی کشفیات انواع مواد مخدر در 6 ماهه اول سال 97

فرماندار لنجان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه میزان کشفیات مواد مخدر در 6 ماه سال جاری در شهرستان لنجان بیش از 20 درصد نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است گفت: با اجرای طرح آرامش در این شهرستان میزان دستگیری ها 15 درصدنسبت به سال 96 افزایش یافته است.

مهدی صفرخانلو با اشاره به غربالگری اولیه مصرف مواد مخدر در شهرستان لنجان افزود: در طرح غربالگری بیش از 90 هزار نفر در گروه های مختلف سنی در شهرستان لنجان به صورت سوال جواب غربالگری صورت گرفت.

وی در ادامه گفت: بیش از 15 مرکز خصوصی در شهرستان لنجان مجوز ترک اعتیاد به صورت علمی و تخصصی دارند و تا کنون بیش از 90 میلیون ریال به صورت یاری برگ به کمپ ها و مراکز ترک اعتیاد شهرستان کمک شده است.

36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal