فرمانداری لنجان
خانه
1397/04/14 جلسه دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر باغشاد
جلسه دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر باغشاد


جلسه دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر باغشاد

فرماندار شهرستان لنجان در آستانه روز گرامیداشت شهرداری ها با حضور در شهر باغشاد با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر باغشاد پیرامون مسائل و مشکلات این شهر به بحث و گفت و گو پرداخت.

در این نشست شهردار باغشاد با تشریح جنبه های گوناگون توسعه شهری در باغشاد به برنامه های آتی و ملزومات توسعه زیرساخت های شهری اشاره کرد و گفت :

توسعه شهری باغشاد مستلزم برنامه ریزی و طرح ریزی زیر ساخت های اساسی و بنیادین است که درصدد پی ریزی و پیگیری این مهم خواهیم بود.

وی همچنین اظهار داشت : در حوزه های گوناگون توسعه متوازن شهری ، هدف گزاری صورت گرفته است و امیدواریم با همکاری و همدلی مسئولین ، نهادها و دستگاههای مربوطه و همت مضاعف ایشان در جهت تعالی شهری گام بلندی برداریم.

در ادامه فرماندار شهرستان لنجان نیز در سخنان خود ضمن تبریک 14 تیرماه ،روز شهرداریی ها به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر باغشاد گفت : برای هر مسئله و مشکلی راه حلی وجود دارد که مسئولین مربوط باید با تلاش مجاهدانه و مخلصانه گره ها را یکی پس از دیگری بگشایند تا مردم در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از رایحه ی خوش این موهبت اسلامی بیش از پیش مستفیذ گردند.

در این جلسه شورای محترم اسلامی و شهردار باغشاد با تشریح مشکلات شهر و شهروندان در حضور فرماندار لنجان ، به بررسی راهکارهای موجود برای رفع سریع موانع موجود پرداختند.

74
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal