فرمانداری لنجان
خانه
1397/04/14 اولین نشست خبری دکتر مهدی صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان با اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
اولین نشست خبری دکتر مهدی صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان با اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

اولین نشست خبری دکتر مهدی صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان با اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

فرماندار لنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: اگر مسؤولان به مردم خدمتی ارائه می‌کنند باید رسانه‌ها این خدمات را در جامعه منعکس کنند.

وی بابیان اینکه باید تمام‌قد در حل مشکلات مردم ورود پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: دشمنان کوردل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درصدد هستند تا بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کنند که این توطئه آنان با هوشیاری مردم و مسؤولان کشورمان سرنوشتی جزء شکست نخواهد داشت.

مهدی صفر خانلو با انتقاد از عملکرد برخی از مسؤولان شهرستان لنجان در نحوه ارائه خدمت به شهروندان متذکر شد: برخی از مسؤولان اظهار کرده‌اند که قرار بود دوران پایان خدمت خود را با آرامش در لنجان سپری کنیم و قرار نبود تا پاسی از شب به حل مشکلات مردم بپردازیم.

وی از جابه‌جایی برخی از مدیران شهرستان لنجان در روزهای آتی خبر داد و تشریح کرد: در نهادها و ادارات باید از نیروهای جوان استفاده کرد و فراموش نکنیم که مردم عملکرد مسؤولان را پای نظام می‌نویسند.

*می‌خواستند با لابی شهردار فولادشهر را انتخاب کنم!

صفرخانلو با توجه به دعواهای سیاسی در بین احزاب شهرستان لنجان اظهار کرد: بیش از 40 پروژه عمرانی تنها به خاطر دعواهای سیاسی در این منطقه بالغ‌بر 10 سال است که متوقف‌شده است.

وی بابیان عده‌ای اینکه فرمایش رهبر انقلاب را هم جناحی تفسیر می‌کنند، تصریح کرد: بنده در همان ابتدا مسؤولیت خود از تمام طیف‌های سیاسی درخواست کردم که سیاسی بازی‌های خود را کنار بگذارند چراکه مردم از دعوای سیاسی خسته شده‌اند.

فرماندار لنجان با اشاره به معرفی شهردار جدید فولادشهر توسط اعضای شورای این شهر متذکر شد: معرفی چنین فردی برای شهرداری فولادشهر انتخاب شایسته و درستی نبود گرچه  بیش از 40 نفر از نهادهای مختلف برای انتخاب ایشان با بنده تماس گرفتند و می‌خواستند با لابی و سفارش این شخص را برای شهرداری انتخاب کنند.

وی با تأکید براینکه برخی از مسؤولان محلی خواسته‌های غیرمنطقی خود را پای مطالبات مردمی می‌گذارند، خاطرنشان کرد: مردم از مسؤولان انتظار خدمت گذاری دارند، اینکه برخی از افراد زیاده‌خواهی‌های خود را پای مطالبات عمومی مطرح می‌کنند و مسؤولان استانی را تهدید و نگران می‌کنند، حرکتی عوام‌فریبانه و سخیف است که راه به‌جایی نخواهد برد.

*می‌گفتند جلوی برخی از بودجه‌های کلان به لنجان را بگیرید

فرماندار لنجان با توجه به سوء مدیریت در دوره‌ی گذشته در این شهرستان یادآور شد: برخی از مسؤولان شهرستان به ما می‌گویند در سال‌های گذشته به‌قدری برای ما بودجه می‌آمد که می‌گفتند جلوی چنین بودجه‌هایی را دیگر باید گرفت که طرح چنین ادعاهایی و خیانت‌هایی در حق شهروندان لنجان جای بسی تاسف دارد.

صفرخانلو از عزل مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان خبر داد و متذکر شد: بخش عمده‌ای از مطالبات شهرداری‌های استان اصفهان به‌ویژه شهرستان لنجان درزمینه ارزش‌افزوده و آلایندگی چندین سال به تعویق افتاده بود و این موضوع نارضایتی‌های بسیاری را در سطح استان به دنبال داشت که امیدواریم با تغییرات انجام‌شده شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

*مدیران به مردم امید واهی ندهند!

وی با توجه به مشکلات کم‌آبی در منطقه و اظهارات متناقض برخی از مدیران کل در این زمینه متذکر شد: برخی از مدیران کل از یک به‌گونه‌ای با کشاورزان صحبت می‌کنند که به جاری شدن آب در رودخانه امیدوار شوند از طرف دیگر از ما می‌خواهند که بگوییم آب نیست.

فرماندار لنجان متذکر شد: شکی نداریم که کشاورزان دلایل منطقی خود رادارند، اما این موضوع دلیلی بر این نمی‌شود که برخی از افراد بخواهند به آنان امید واهی بدهند!

وی با تأکید براینکه باید با حمایت از کشاورزان سراغ کشت جایگزین برویم، تصریح کرد: در شهرستان لنجان بالغ‌بر 67 درصد از کشاورزان برنج کشت نکرده‌اند که همین افراد در شرایط فعلی با بحران اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند که باید فکری به حال این قشر زحمتکش بشود.

صفرخانلو  با بیان اینکه تلاش زیادی برای پرداخت خسارت به کشاورزان صورت گرفته است، افزود:  هنوز تصمیم قطعی برای پرداخت خسارت به کشاورزانی که کشت نکرده‌اند، صورت نگرفته است که البته بخش عمده‌ای از این موضوع در اختیار نمایندگان مجلس است.

 
 

 

264
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal