فرمانداری لنجان
خانه
1397/03/22 گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است
گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است

بعد ظهر روز سه شنبه 22 خردادماه سال جاری جشن نسیم مهر ویژه کمک به خانواده های زندانیان نیازمند با حضور دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان و تعدادی از مسئولان و خیرین شهرستان لنجان در محل سالن اجتماعات بیمارستان شهید مطهری فولادشهر برگزار شد.

دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان در این مراسم گفت:شرکت در جشن نیکوکاری توفیق میخواهد وتوفیقی که امروز نصیب من شده است با ارزش ترین رحمت الهی به بنده است.

مهدی صفرخانلو  در این مراسم افزود: اگر انسان کار خیری را با قصد قربت و با خلوص انجام بدهد و در جهت خدمت به مردم و برآورده کردن حاجات و نیازمندی های آنان گام بردارد؛ قطع یقین اثرات و برکات کار خیرش را در همین دنیا خواهد دید و خداوند هم عمل خیر او را جبران خواهد نمود.

 وی در ادامه گفت: همه باید فهم خدایی بگیریم ،همه باید فهم دینی داشته باشیم و با مرور بر رفتار بزرگان و برجستگان دین نسبت به گسترش دین شریف و عزیز اسلام حرکت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان این جشن را فرصتی برای حمایت از خانواده های دردمند زندانیان دانست و گفت:گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است که خوشبختانه در این شهرستان مورد توجه مسئولین و خیرین بزرگوار قرار گرفته است.

گفتنی است  در بخش فولادشهر بیش از یک میلیارد 300 میلیون ریال به انجمن حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان کمک شده است.

 

 
44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal