فرمانداری لنجان
خانه
1397/03/09 مشکلات اگر در زمان مناسب و در اسرع وقت با پیگیری و همت رفع نشود پیچیده تر خواهند شد
مشکلات اگر در زمان مناسب و در اسرع وقت با پیگیری و همت رفع نشود پیچیده تر خواهند شد

عصر روز سه شنبه 8 خردادماه سال جاری جلسه رسیدگی به مشکلات شهر ورنامخواست به ریاست دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان و با حضور شهردار و اعضای شورای شهر ورنامخواست در محل شهرداری برگزار شد.

 دکتر صفرخانلو فرماندار لنجان در این جلسه تمام مشکلات را حل شدنی دانست چرا که همه می خواهند تا حل شود البته مشروط به اینکه زمان کافی صرف و همت جهادی به کار بسته شود.

فرماندار علت پیچیدگی این مشکلات را کهنگی آنها دانست و افزود: مشکلات اگر در زمان مناسب و در اسرع وقت با پیگیری و همت رفع نشود پیچیده تر خواهند شد. بنده با تمام قوا به این شهرستان آمده ام و نخواهم گذاشت مشکلات و مسایل گذشته تداوم پیدا کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: هدف از برگزاری این جلسات در شهرهای مختلف رفع مشکلات دیرینه این شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن است.

ایشان در ادامه در خصوص حریم دو شهر سده لنجان و ورنامخواست اشاره داشت و افزود:  موضوع را پیگیر هستم و ان شالله با برگزاری جلسات مشترکی بین دو مجموعه رفع خواهد شد.

فرماندار لنجان در ادامه افزود: موضوع مراکز فروش دام زنده مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته که این موضوع هم بزودی حل خواهد شد و انتقال این مراکز عملیاتی می شود.

صفرخانلو عنوان کرد: نقاط حادثه خیز شهرستان احصا شده است که یکی از آنها محورشهید صیاد شیرازی است آماده ایم تا همراه با شهردار با حضور در سازمان های مربوطه این مشکل را برطرف نماییم.

وی با تاکید بر موضوع ایجاد درآمدهای پایدار در شهرداری ها شهرستان گفت باید ایجاد درآمدهای پایدار در شهرداری جدی گرفته شود و این اتفاق رخ دهد.

فرماندار لنجان با اشاره به وضعیت بحرانی در بخش منابع آب گفت: با شرایط فعلی استان و شهرستان اقدامات ویژه ای در بحث کشت جایگزین صورت گرفته می طلبد که در این زمینه با حمایت و فرهنگ سازی مناسب کشاورزان را ترغیب نماییم تا برای نجات خود از کم آبی کشت مورد نظر را جایگزین کشت برنج نمایند.

پس از این جلسه مجموعه حاضر باتفاق فرماندار با بازدید میدانی از نقاط مختلف شهر ورنامخواست پرداختند.

60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal