فرمانداری لنجان
خانه
1397/03/07 امروز مقدمات لازم برای کارهای بزرگ در این شهرستان مهیا شده است.
امروز مقدمات لازم برای کارهای بزرگ در این شهرستان مهیا شده است.

پیش ظهر روز یکشنبه 6 خردادماه سال جاری نشست صمیمی دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان با اصحاب رسانه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار لنجان حل مشکلات مردم را از اولویت کاری مسئولین دانست و افزود با نگاهی مثبت و در جهت رفع مشکلات؛ پذیرای مطالبات مردم هستیم و در راه پیگیری و حل خواسته های مردم شهرستان هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: امروز دیگر نمی‌توان قبول کرد مسئولی در شهرستان لنجان ساعت 8:00 در دفتر کار خود حضور یافته و ساعت 14:30محل کار خود را ترک کند و باید توجه داشت دوران این گونه مدیریت‌ها گذشته است

فرماندار لنجان  از جمله مسئولیت  خبرنگاران و اصحاب رسانه را  هدایت افکار عمومی به سمت و سوی واقعیت ها و ایجاد روحیه امید در مردم دانست وگفت: جایگاه رسانه ها در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاههای اجرایی ، پی گیری مطالبات مردم ، هدایت افکار عمومی و تأثیر در تصمیم گیری های بسیار مهم است و اگر با نقد منصفانه و به دور از تخریب باشد می تواند موجب رشد و توسعه شهرستان باشد.

صفرخانلو با اشاره به توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم علیه کشورمان تصریح کرد:  وقتی‌که دشمنان ما بیشترین بودجه‌های خود را صرف سازمان‌های اطلاعاتی، جاسوسی و سایبری خود می‌کنند، ضروری است تا در مقابل هجمه‌های آنان از حالت انفعالی بیرون آییم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به بی طرف بودن رسانه‌‌ها و خبرنگاران در انتشار اخبار و گزارش گفت: یک خبرنگار موفق همیشه در انعکاس اخبار و گزارشات بی طرفانه عمل می‌کند چون کار خبرنگاری مبتنی بر بی‌طرفی است.

 ایشان در ادامه این نشست با بیان اینکه امروز بیش از 30 پروژه تاثیرگذار در شهرستان لنجان سال هاست به خاطر بازی های جناحی و سیاسی  نیمه تمام مانده است افزود:  امروز مقدمات لازم برای کارهای بزرگ در این شهرستان مهیا شده است.

65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal