فرمانداری لنجان
خانه
1397/01/26 ادارات شهرستان در مصرف کالای ایرانی پیشتاز باشند
ادارات شهرستان در مصرف کالای ایرانی پیشتاز باشند

صبح روز یکشنبه26 فروردین ماه سال جاری جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان به ریاست دکتر مهدی صفرخانلو فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.  

دکتر مهدی صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان در این جلسه ضمن تبریک عید مبعث و پیش رو بودن اعیاد شعبانیه گفت: هدف از برگزاری این کارگروه‌ها یافتن راهی برای رفع مشکلات و معضلات اجتماعی است، وی تصریح کرد: باید در این جلسات اولویت ‌بندی مباحث انجام شود تا خروجی خوبی داشته باشد .

فرماندار لنجان در ادامه این جلسه ضمن تاکید بر فعال شدن کمیته های فرهنگی در شهرستان گفت: بحث های فرهنگی را به جدیت دنبال می کنیم زیرا نگاه ویژه به مباحث فرهنگی می تواند بسیاری از معضلات اجتماعی را برطرف کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت ظرفیت مناسبی برای انجام فعالیت های فرهنگی در این شهرستان وجود دارد که با قرار دادن در کنار هم و ساماندهی مناسب می توان به نتیجه مطلوبی رسید.

صفر خانلو با اشاره به اهمیت موضوعات فرهنگی در شهرستان افزود : کلیه مدیران و روسای دستگاه های اجرایی موظفند شخصا در جلسات حضور پیدا کرده و موارد مربوطه را پیگیری کنند.

وی افزود: باید در شهرستان جریان مهدویت را قوی و به دنبال آن در آموزش و پرورش و ادارات دیگر زمینه سازی و گام های مفیدی برای این مهم برداشته شود.

مهدی صفرخانلو با بیان اینکه ادارات شهرستان در مصرف کالاهای ایرانی پیشتاز باشند گفت: دستگاههای متولی و تأثیرگذار و خانواده ها در حوزه فرهنگ به نحوی فرهنگ سازی کنند تا در نهایت در تحقق شعار سال سربلند باشیم و اجازه سلطه اقتصادی را به بیگانگان ندهیم.

فرماندار در ادامه این جلسه از راه اندازی گروه مشاوران جوان در این شهرستان خبر داد و افزود: با حمایت از جوانان، می توان زمینه رشد و شکوفایی و اشتغال را با بهره گیری از پتانسیل های موجود در شهرستان فراهم نمود.

تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal