فرمانداری لنجان
خانه
1396/12/10 برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی در لنجان
برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی در لنجان

برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی در لنجان

شانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور 10 اسفند توسط ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه لنجان در محل دانشگاه پیام نور واحد زرین شهر برگزار شد.

این آزمون که در دو گروه حفظ قرآن کریم و مفاهیم مقدماتی برگزار شد در گروه اول 13 رشته شامل حفظ سه جزء اول ، پنج جزء ، 10 جزء 15 جزء ، 20جزء و 25 جزء ، حفظ موضوعی ، حفظ سوره های مبارک واقعه و ملک و حفظ کل و در گروه دوم 8 رشته شامل مفاهیم مقدماتی یکم، دوم و سوم ، ترجمه و مفاهیم متوسط و تکمیلی و تدبر در قرآن ، مفاهیم نهج البلاغه ، مفاهیم صحیفه سجادیه برگزار شد.

سید محسن سجاد فرماندار شهرستان لنجان طی بازدید از آزمون دهندگان و ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری این آزمون گفت :توسعه و ترویج فرهنگ قرآن، تقویت وحدت و انسجام و همچنین ارزیابی کمی و کیفی مؤسسات در قسمت آموزش قرآن ، ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین قرآن آموزان از اهداف این مسابقات محسوب می شود

فرهاد نیکنام رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان و مسئول برگزاری آزمون گفت: تعداد داوطلبان شرکت کننده در این آزمون امسال نسبت به سال گذشته سه برابر افزایش داشته است.

وی در ادامه افزود: تعداد 783 نفر در شانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در لنجان ثبت ‌نام کرده‌اند که از این آمار 612 نفر کتبی که از این تعداد 81 نفر را بانوان و531 نفر را آقایان به خود اختصاص دادند

 
تعداد بازدید: 72
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal