فرمانداری لنجان
خانه
1396/09/30 موانع پیش روی مبارزه با مواد مخدر باید در جامعه مرتفع شود
موانع پیش روی مبارزه با مواد مخدر باید در جامعه مرتفع شود

فرماندار لنجان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنجان اظهار کرد: تمام نهادها باید با تمام توان خود در خصوص رفع مشکلات و ناهنجاری‌های مربوط به مواد مخدر وارد میدان شوند.

سید محسن سجاد بابیان اینکه 35 درصد از جرائم خرد جامعه مربوط به معتادان متجاهر است، خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در شهرستان لنجان صورت گرفته است که جای دارد از همه مراکز به‌ویژه شبکه بهداشت و نیروی انتظامی تشکر کنیم.

وی با تأکید براینکه موانع پیش روی مبارزه با مواد مخدر باید در جامعه مرتفع شود، متذکر شد: بنده به صورت شفاف عرض می‌کنم که در همین شهرستان لنجان از مدت ها  پیش علارغم تمامی توصیه های که برای تعطیلی تنها کمپ بانوان شهرستان به ما می شود؛ واقع در کنار مدرسه‌ای با حداقل فضای ممکن ایجاد و در حال فعالیت می باشد با وجود کاستی ها و کمبود امکانات،  لازم است تمام مراجع زیربط  برای رفع مشکلات و استاندارد سازی این مجموعه همکاری و اقدام عاجل را بکار گیرند.

فرماندار لنجان افزایش سطح سواد در جامعه را لازمه پیشگیری در بسیاری از ناهنجاری‌ها دانست و خاطرنشان کرد: اقدامات آموزشی و پیشگیرانه هم هزینه‌ای کمتری را به دنبال دارد و هم در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار مؤثر هستند

.
تعداد بازدید: 83
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal