فرمانداری لنجان
خانه
1396/08/09 اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی مطالعه ارتقاء مولفه های فرهنگ و امنیت
اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی مطالعه ارتقاء مولفه های فرهنگ و امنیت

 

جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی ،  کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی، ستاد اقامه نماز و ستاد احیاء به ریاست مهندس سجاد فرماندار شهرستان و دیگر اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.                        

   در این جلسه حجه الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه مرکز شهرستان با توجه به اهمیت موضوع نشستها در خصوص هم افزایی اعضاء و فعال شدن کمیته ها و کارگروه های زیر مجموعه قرارگاه فرهنگی مطالبی را بیان کرده و بر فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان و برگزاری همایش تاکید داشت.

 در ادامه سجاد فرماندار نیز با اشاره به اینکه اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی مطالعه ارتقاء مولفه های فرهنگ و امنیت را شامل می شود بر فعالیت و استفاده از تجربیات سایر کمیته ها در اجرای فعالیت میدانی و بهره برداری از ظرفیت نهاد ها بویژه آموزش وپرورش مطالبی را  یادآور شد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین صفرزاده امام جمعه شهرزاینده رود به ضرورت مدیریت جلسات و محتوا سازی در قالبهای کار شناسی تأکید کرد.                                                                                                                       

امام جمعه شهر زاینده رود همچنین در خصوص اطلاع رسانی فراگیر نماز استسقاء و اقامه آن در هجده آبان همزمان با اربعین حسینی مطالبی را بیان نمودند.      

 
تعداد بازدید: 186
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal