فرمانداری لنجان
خانه
1397/05/06 آئین تکریم و معارفه شهردارجدید باغشاد برگزار شد
آئین تکریم و معارفه شهردارجدید باغشاد برگزار شد با حضور دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان، دکتر ذاکری مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان "میثم بکتاشیان" به عنوان شهردار باغشاد معرفی و از زحمات "محسن جوادی" شهردار سابق تقدیر شد.

آئین تکریم و معارفه شهردارجدید باغشاد برگزار شد

با حضور دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان، دکتر ذاکری مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان "میثم بکتاشیان" به عنوان شهردار باغشاد معرفی و از زحمات "محسن جوادی" شهردار سابق تقدیر شد.در این آیین فرماندار شهرستان لنجان ضمن تبریک ایام ولادت علی ابن موسی الرضا «ع» بر لزوم وحدت و همدلی بیش از پیش دو محله اصلی شهر باغشاد تأکید کرد و اظهار کرد اختلافات محله ای می تواند موجب کاهش سرعت روند پیشرفت شهر گردد.

وی با اشاره به این که اگر کارها و فعالیت ها رنگ و بوی خدایی بگیرد اعتماد و اطمینان نیز جلب می شود اذعان داشت: خدمت به خلق خدا نعمت بزرگی است لذا باید با تبعیت از کلام خدا خالصانه در این مسیر گام برداشته شود تا جامعه اعتلا باید.

 در ادامه مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان با  ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پیش از تأسیس شهرداری باغشاد تا کنون پرداخت. ایشان بر لزوم ترغیب بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در این شهر را یکی از راهکارهای ضروری برای توسعه دانست و از شهردار آتی این شهر خواست تا در راستای جذب سرمایه گذار و نیز توسعه گردشگری در این شهر، گام های موثری بردارد.

تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal