فرمانداری لنجان
خانه
1397/05/06 در دیدار مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با فرماندار لنجان ؛ وضعیت ورزش و جوانان شهرستان لنجان بررسی شد
در دیدار مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با فرماندار لنجان ؛ وضعیت ورزش و جوانان شهرستان لنجان بررسی شد جلسه برنامه‌ریزی برای آینده پروژه‌های عمرانی و وضعیت ورزش و جوانان شهرستان لنجان در فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد.

در دیدار مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با فرماندار لنجان ؛ وضعیت ورزش و جوانان شهرستان لنجان بررسی شد

جلسه برنامه‌ریزی برای آینده پروژه‌های عمرانی و وضعیت ورزش و جوانان شهرستان لنجان در فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد.

جلسه برنامه‌ریزی‌هایی برای ورزش و جوانان شهرستان لنجان با حضور مهدی صفرخانلو فرماندار لنجان، محمد سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، رامین نعیمی معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مهرداد وطنی مشاور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، مهدی تکابی رییس هیات تنیس روی میز استان اصفهان و مرتضی سلیمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار لنجان توضیحاتی در مورد پروژه‌های عمرانی و وضعیت ورزش شهرستان لنجان ارائه کرد و در پایان حاضرین برنامه‌ریزی‌هایی را  برای آینده پروژه‌های عمرانی این شهرستان انجام دادند، همچنین توافقاتی  برای بهتر شدن وضعیت ورزش و جوانان شهرستان لنجان انجام شد.

تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal