فرمانداری لنجان
خانه
1397/02/30 توجه به بحران کم آبی و رفع این مشکل در جامعه
توجه به بحران کم آبی و رفع این مشکل در جامعه

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران لنجان به ریاست دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار لنجان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گفت: توجه به بحران کم آبی و رفع این مشکل در جامعه با فرهنگ سازی و رعایت الگوی مصرف توسط مردم و مسئولان تحقق می یابد.

وی در ادامه افزود: آب امر حیاتی است و با زندگی مردم به شکل جدی گره خورده به نحوی که اگر آب نباشد نه کشاورزی داریم و نه حیات غیر کشاورزی لذا همگی به این مسئله بایست توجه داشته باشیم.

دکتر صفر خانلو در جمع اعضای حاضر گفت: در مواقع بحرانی وظیفه همه دستگاه هاست که اولویت را به حل بحران اختصاص دهند و تمام امکانات موجود در سطح شهرستان اعم از عمومی و بخش خصوصی باید در اختیار مدیریت بحران قرار گیرد.

در ادامه صالحی معاون فرماندار گفت : امروز باید باور کنیم بحران آب جدی است و این مسئله را جدی بگیریم وی با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل تمامی دستگاه های خدمات رسان گفت: زیر مجمموعه شورای مدیریت شهرستان 15 کمیته تخصصی در حال فعالیت است که مسائل باید در این کمیته ها بررسی و برای تصمیم گیری نهایی در شورای مدیریت بحران شهرستان مطرح شود
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal