فرمانداری لنجان
خانه
1397/01/15 مشکلات و نیازهای توسعه زیرساخت های مجموعه بارگاه امامزاده سید بهاءالدین معروف به شاه خراسان، با حضور فرماندار شهرستان لنجان و تعدادی از مسئولان مربوطه بررسی شد.
مشکلات و نیازهای توسعه زیرساخت های مجموعه بارگاه امامزاده سید بهاءالدین معروف به شاه خراسان، با حضور فرماندار شهرستان لنجان و تعدادی از مسئولان مربوطه بررسی شد.

مشکلات و نیازهای توسعه زیرساخت های مجموعه بارگاه امامزاده سید بهاءالدین معروف به شاه خراسان، با حضور فرماندار شهرستان لنجان و تعدادی از مسئولان مربوطه بررسی شد.

دکتر صفرخانلو و برخی مسئولین شهرستان با ورود به روستای هاردنگ پس از زیارت امامزاده سید بهاءالدین معروف به شاه خراسان، با حضور در گلزار شهدای هاردنگ ضمن ادای احترام به مقام شهدا با زائران گفتگو کرد.

دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان عصر دوشنبه 13 فروردین در بازدید از مجموعه بارگاه امامزاده سید بهاءالدین معروف به شاه خراسان هاردنگ افزود: در شرایطی که مردم به تفرجگاه های بیشتر و متنوعی برای گذراندن اوقات فراغت خود نیاز دارند، این امامزاده می تواند علاوه بر ویژگی های معنوی و زیارتی یک جاذبه طبیعی برای عموم مردم باشد.
وی اضافه کرد: بارگاه امامزاده سید بهاءالدین با توجه به برخورداری از چشم انداز زیبای طبیعی و اقلیم و آب و هوای دلپذیر همواره مورد استقبال زائران از مناطق مختلف شهرستان، استان قرار می گیرد و به توسعه زیر ساخت های رفاهی نیاز دارد.

در ادامه بازدید دکتر صفرخانلو فرماندار لنجان توصیه های لازم را به رئیس اوقاف و امور خیریه در خصوص تکمیل و تجهیز تاسیسات بهداشتی زائران را یادآوری شد.

تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal