فرمانداری لنجان
خانه
1398/01/23 جانبازان سندهای زنده انقلاب اسلامی هستند
جانبازان سندهای زنده انقلاب اسلامی هستند جانبازان سندهای زنده انقلاب اسلامی هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان:

خدامراد صالحی نماینده عالی دولت در شهرستان لنجان در حاشیه بازدید از جانباز سرافراز سرهنگ حاج بختیار نقدی از جانبازان بعنوان سندهای زنده انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت، با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی و با ایثارگری شهدا و جانبازان، نهال انقلاب اسلامی تنومند و تکامل یافته است.
خدامراد صالحی نماینده عالی دولت در شهرستان لنجان بهمراه حجت الاسلام صالحیان رئیس دفتر سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان، حجت الاسلام رضوانی امام جمعه شهر سده لنجان، فرماندهان بسیج و بسیجیان و جمعی از مسئولین و مردم بعد از اقامه نماز جمعه در شهر سده لنجان به دیدار جانباز سرافراز، سرهنگ پاسدار حاج بختیار نقدی رفتند.
خدامراد صالحی ، با بیان اینکه شهدا و ایثارگران تمام توان خود را در راه نظام و انقلاب گذاشته اند، گفت، این اشخاص سرمنشاء خوبی ها و وارستگی های بزرگ انسانی می باشند و نیازی به تعریف و تمجید ندارند.
وی تصریح کرد؛ خانواده معزز شهدا و ایثارگران بایستی در هر زمان مورد احترام و تکریم قرار گیرند و ما باید همواره درس ایستادگی و مقاومت را از این عزیران بیاموزیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان افزود: جانبازان با خدای خودشان معامله کرده و لباس جانبازی بر تن کرده و چون در مسیر اخلاص این لباس پرافتخار را بر تن کرده اند در تمامی دوران ها سرافراز و سربلند خواهند بود.

صالحی گفت: امروز نظام اسلامی ایران به این روحیه جانبازی، ایثارگری و از خودگذشتگی نیاز دارد و باید ضمن اشاعه و گسترش آن در جامعه به نسل امروز نیز منتقل شود.سرپرست فرمانداری لنجان با اشاره به اقدام غیرعقلانی رئیس جمهوری امریکا در خصوص قراردادن سپاه در لیست گروههای تروریستی گفت: این اقدام نشان دهنده عجز ناتوانی امریکا از سپاه وعصبانیت آنها از نابودی گروهکی تروریستی و دست ساخته خودشان داعش توسط سپاه در سوریه وعراق است.

 
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal