فرمانداری لنجان
خانه
1396/03/22 اطلاعیه مهم فرمانداری شهرستان لنجان درخصوص مراجعین محترم امور یارانه
اطلاعیه مهم فرمانداری شهرستان لنجان درخصوص مراجعین محترم امور یارانه

» اطلاعیه مهم فرمانداری شهرستان لنجان درخصوص مراجعین محترم امور یارانه «

 

·       متقاضیان محترم درخصوص موارد زیر به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) شهرستان مراجعه نمایند:

 

         پیگیری جایگزینی سرپرست خانوار در صورت فوت سرپرست. (با ارائه گواهی فوت، کارت ملی و شناسنامه سرپرست فوت شده و سایر افراد)

       جداسازی یارانه زوجینی که یارانه خود را هنوز همراه خانواده پدری دریافت می کنند. (با ارائه سند ازدواج، کارت ملی و شناسنامه ی زوجین)

        جداسازی یارانه خانم هایی که سند طلاق و حضانت فرزند غیربالغ دارند.

                                                                                                                   

·       متقاضیان محترم امور مربوط به یارانه در بخش باغبهادران باید ابتدا به بخشداری باغبهادران مراجعه و کار خود را پیگیری کنند.

 

درصورت قطع یارانه، طبق بخشنامه استانداری محترم اصفهان و دستورالعمل ارسالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معترضان به حذف یارانه ابتدا باید با همراه داشتن اصل کارت ملی، شناسنامه و شماره حساب یارانه ای، به یکی از کافی نت ها یا دفاتر پیشخوان خدمات دولت در شهرستان مراجعه و اعتراض خود به حذف یارانه را در سامانه یارانه 10 به نشانی www.yarane10.ir   ثبت نمایند. پس از ثبت اعتراض، پاسخ در همان سایت اعلام می شود که با وارد کردن کدملی سرپرست و شماره حساب، قابل مشاهده و دریافت است. پس از دریافت پاسخ از سامانه یارانه 10، معترضین می توانند برای پیگیری های بعدی به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان واقع در خیابان کارگر زرین شهر، یا دیگر واحدهای تابعه و ستادهای پاسخگوئی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اصفهان یا تهران مراجعه کنند.

 

برای مشاهده و بررسی وضعیت فعلی یارانه نقدی، هر فرد می تواند به سایت رفاهی به نشانیwww.refahi.ir  مراجعه و با وارد کردن کدملی و سریال شناسنامه سرپرست خانوار، اطلاعات مربوط به واریز یارانه را مشاهده نماید.

 برای تفکیک یارانه یا تغییر سرپرست، علاوه بر کپی کارت ملی و کپی شناسنامه سرپرست و فرد متقاضی و افراد تحت تکفل، یکی از مدارک و مستندات "دادنامه، دستور مقام محترم قضائی یا سند طلاق" مورد نیاز می باشد.

روزهای مربوط به کار یارانه در امور حقوقی فرمانداری، صرفا روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه تا ساعت 12 ظهر می باشد. (لطفا در سایر روزهای هفته مراجعه نفرمائید.)

»امور حقوقی فرمانداری شهرستان لنجان«

تعداد بازدید: 370
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal