فرمانداری لنجان
خانه
1396/01/27 این دولت توانست شاخص های رشد اقتصادی را افزایش دهد و تورم را نیز به مقدار قابل توجهی کاهش دهد
این دولت توانست شاخص های رشد اقتصادی را افزایش دهد و تورم را نیز به مقدار قابل توجهی کاهش دهد

صبح روز یکشنبه 27 فروردین سال جاری ستاد خدمات سفر شهرستان به ریاست مهندس سجاد فرماندار و با حضور دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل جلسه داد.

 

مهندس سجاد فرماندار؛ ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه گفت: ستاد تسهیلات سفر شهرستان در سال جاری  در قالب 11 کمیته عملکرد خوبی داشت.

وی در ادامه، شهرستان لنجان را  با دارا بودن ظرفیتهای بالا؛ جزء قطب های گردشگری  کشور دانست و افزود با بستر سازی های مناسب می تواند این امر را توسعه  داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت در نوروز سال 95 تعداد 16 هزارو 471 نفر بصورت موقت در این شهرستان اسکان داشتند که این رقم در سال 96 به 420 درصد افزایش یافت و به 68 هزارو 330 نفر رسیده است .

سید محسن سجاد به آثار طبیعی و تاریخی و ظرفیت‌های متعدد گردشگری شهرستان نیر اشاره کرد و گفت: در نوروز سال گذشته 135هزارو 435 نفر بوده که این رقم در نوروز سال 96 به 173هزارو 44 نفر با 130 درصد افزایش یافته است

فرماندار لنجان به عملکرد دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: این دولت توانست شاخص های رشد اقتصادی را افزایش دهد و تورم را نیز به مقدار قابل توجهی کاهش دهد همچنین تعامل سازنده با دنیا از دستاورد مهم و ارزشمند دولت یازدهم می باشد.

در ادامه این جلسه معاون فرماندار نیز با تقدیر از تلاش و فعالیت های انجام گرفته ستاد اجرایی سفر امسال را از هر جهت آماده تر از سال های گذشته دانست و بر ضرورت تداوم برنامه ریزی ها تأکید کرد.

 

تعداد بازدید: 105
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal