فرمانداری لنجان
خانه
1396/01/21 امنیت، رقابت برابر، سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات ضامن اقتدار و مشروعیت جایگاه بین المللی کشورمان است.
امنیت، رقابت برابر، سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات ضامن اقتدار و مشروعیت جایگاه بین المللی کشورمان است.

صبح روز یکشنبه بیست فروردین سالجاری بخش جراحی زنان و مردان بیمارستان شهید مطهری فولاد شهر با حضور مهندس سجاد فرماندار، صادقی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، دکتر آجدانی رئیس بیمارستان و تعدادی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

فرماندار لنجان در این مراسم با اشاره به طرح تحول نظام سلامت گفت: با اجرای این طرح بیشتر مردم ایران بیمه سلامت شده اند که این امر باعث کاهش در هزینه های درمانی از سوی مردم شده است .


سید محسن سجاد افزود: بیمارستان شهدای لنجان سه سال گذشته وضعیت چندان مطلوبی نداشت اما اکنون و با اجرای طرح تحول نظام سلامت بساری از بخش های آن بازسازی و نوسازی شده و به وضعیت خوبی ارتقا یافته است.


وی در ادامه نوسازی و بهسازی این پروژه در مدت زمان کوتاه را مصداق مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی دانست.


نماینده عالی دولت تدبیر و امید در لنجان با بیان اینکه همه شاخص ها در کشور امیدوار کننده است، افزود: ایران در دنیای پر متلاطم کنونی در بیشتر شاخص ها مانند امنیت، رشد اقتصادی، کنترل تورم، ثبات اقتصادی و حرکت به سمت خودکفایی گندم جایگاه مطلوبی دارد.


سجاد با اشاره به انتخابات 96 نیز تصریح کرد: امنیت، رقابت برابر، سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات ضامن اقتدار و مشروعیت جایگاه بین المللی کشورمان است


تعداد بازدید: 120
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal