فرمانداری لنجان
خانه
1395/11/21 در آیین افتتاح طرح بازسازی و نوسازی ساختمان مرکزی توانبخشی شهید مدنی زرین شهر و بخش معلولین جسمی حرکتی امید زرین شهر اظهار داشت
در آیین افتتاح طرح بازسازی و نوسازی ساختمان مرکزی توانبخشی شهید مدنی زرین شهر و بخش معلولین جسمی حرکتی امید زرین شهر اظهار داشت


 

دکتر زرگرپور استاندار اصفهان که صبح امروز به منظور افتتاح پروژه ها و طرح های شهرستان لنجان به این شهرستان سفر کرده بود ، در آیین افتتاح طرح بازسازی و نوسازی ساختمان مرکزی توانبخشی شهید مدنی زرین شهر و بخش معلولین جسمی حرکتی امید زرین شهر اظهار داشت: در سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به اصفهان به ایشان عرضه داشتم: اصفهان با داشتن بیش از 600 خیریه ی بزرگ و تخصصی در واقع بهشت خیرین کشور است.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در همه ی طرح ها و پروژ ها ، ردپای خیرین استان به وضوح قابل مشاهده است ، افزود: بایستی به مردم شریف و خیراندیش این استان آفرین گفت و اینجانب نیز افتخار میکنم که استاندار چنین استانی هستم.

دکتر زرگرپور تأکید نمود: گسترش چتر تأمین اجتماعی یکی از موضوعات اساسی است ولی با توجه به محدودیت های موجود و پاره ای از مشکلات ، این خیرین هستند که با ورود بسیار خوب و فعال خود در این عرصه ، نقص ها و کمبودها را جبران می نمایند.

مدیر ارشد استان ، معلولین را نعمت های استثنایی خداوند در زمین و واسطه ی بهشت نامید و خدمت به آنها را توفیقی مضاعف و غیر قابل وصف از جانب خداوند متعال توصیف کرد و افزود: اینکه برخی از شرکت هایی که اساس کار آنان ، منفعت طلبی است ولی با این وجود در راستای خدمت به این قشر عزیز تلاش می کنند ، بسیار قابل تقدیر است.

شایان ذکر است در سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان ، پروژه ی آبرسانی به مجتمع 8 روستای این شهرستان با هدف تأمین آب شرب سالم و پایدار برای بیش از 10 هزار نفر از روستاییان این شهرستان با اجرای 15 کیلومتر خط انتقال و لوله گذاری و ایستگاه پمپاژ ، از جمله روستاهای زمان آباد ، کچوئیه ، هاردنگ و محله ی مدیسه ی شهر باغشاد به بهره برداری رسید.

همچنین طرح بازسازی و نوسازی ساختمان مرکزی توانبخشی شهید مدنی با اعتبار 30 میلیارد ریال و نیز بخش معلولین جسمی حرکتی امید زرین شهر با مشارکت خیرین افتتاح شد.

 استاندار اصفهان در بدو ورود به شهرستان لنجان ، با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید زرین شهر ، نسبت به مقام شامخ شهیدان سرافراز ادای احترام نمود.

 
 
 
تعداد بازدید: 140
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal