فرمانداری لنجان
خانه
1395/9/30
به طور یقین یکی از اصلی ترین عوامل پیشرفت و ترقی شهر سده لنجان وجود وحدت و همدلی بین شورای شهر و شهرداری است.


 صبح روز سه شنبه 30 آذر ماه سالجاری هشت طرح عمرانی شهر سده لنجان و با اعتباری بالغ بر 34 میلیارد ریال با حضور مهندس سجاد فرماندار، کمالی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری اصفهان و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

 در این مراسم فرماندار لنجان با اشاره به روند توسعه شهری در سده لنجان تاکید کرد: به طور یقین یکی از اصلی ترین عوامل پیشرفت و ترقی شهر سده لنجان وجود وحدت و همدلی بین شورای شهر و شهرداری است.

سجاد با بیان اینکه طرح انتقال فاضلاب های شهری سده لنجان در آینده ای نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: این طرح با حمایت و همکاری شرکت فولاد مبارکه سپاهان نتیجه داده است و امیدواریم در خرید انشعابات این شبکه با دستگاه های ذیربط همکاری های لازم صورت بگیرد.

فرماندار لنجان در ادامه با توجه وضعیت کشورمان در منطقه یادآور شد: با وجود اینکه لابی های آمریکایی، صهیونیستی و عربی تمام اطراف کشور ایران را فرا گرفته است، اما نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در نهایت آرامش و اقتدار به سر می برد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر اینکه باید قدر آرامش موجود در کشور را که به واسطه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به دست آمده است را بدانیم، متذکر شد: کسانی که منافع ملی کشورمان را با بیان کلماتی به خطر می اندازند، به نوعی بداخلاقی می کنند که چنین رفتاری شایسته مردم کشورمان نبوده و نخواهد بود


 

 

تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal