فرمانداری لنجان
خانه
1397/03/22 گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است
گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است

بعد ظهر روز سه شنبه 22 خردادماه سال جاری جشن نسیم مهر ویژه کمک به خانواده های زندانیان نیازمند با حضور دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان و تعدادی از مسئولان و خیرین شهرستان لنجان در محل سالن اجتماعات بیمارستان شهید مطهری فولادشهر برگزار شد.

دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان در این مراسم گفت:شرکت در جشن نیکوکاری توفیق میخواهد وتوفیقی که امروز نصیب من شده است با ارزش ترین رحمت الهی به بنده است.

مهدی صفرخانلو  در این مراسم افزود: اگر انسان کار خیری را با قصد قربت و با خلوص انجام بدهد و در جهت خدمت به مردم و برآورده کردن حاجات و نیازمندی های آنان گام بردارد؛ قطع یقین اثرات و برکات کار خیرش را در همین دنیا خواهد دید و خداوند هم عمل خیر او را جبران خواهد نمود.

 وی در ادامه گفت: همه باید فهم خدایی بگیریم ،همه باید فهم دینی داشته باشیم و با مرور بر رفتار بزرگان و برجستگان دین نسبت به گسترش دین شریف و عزیز اسلام حرکت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان این جشن را فرصتی برای حمایت از خانواده های دردمند زندانیان دانست و گفت:گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است که خوشبختانه در این شهرستان مورد توجه مسئولین و خیرین بزرگوار قرار گرفته است.

گفتنی است  در بخش فولادشهر بیش از یک میلیارد 300 میلیون ریال به انجمن حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان کمک شده است.

 

 
تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal