فرمانداری لنجان
خانه
1397/03/08 برداشت های بی رویه از سفره های زیر زمینی
برداشت های بی رویه از سفره های زیر زمینی

اولین جلسه حفاظت منابع آب شهرستان در سال جاری به ریاست دکتر صفرخانلو فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن اشاره به وضعیت بحرانی استان و شهرستان در بخش منابع آب اظهار کرد : در این راستا آموزش و تداوم روند آن در بین کشاورزان و بهره برداران در جهت صرفه جویی مصرف آب امری ضروری است.

وی با تأکید بر مدیریت و استفاده صحیح از منابع آب شهرستان گفت: اولویت اصلی شورای حفاظت از منابع آب شهرستان حفاظت تامین آب شرب مردم است.

فرماندار شهرستان برداشت های بی رویه از سفره های زیر زمینی را در این شهرستان نگران کننده دانست و افزود: براساس گزارش واصله 880 حلقه چاه فاقد پروانه در شهرستان وجود دارد که محل برداشت های بی رویه است.

وی تصریح کرد: اگر مشکلات موجود و آمار و اطلاعات صحیح در حوزه آبرسانی به اطلاع کشاورزان برسد و مسایل با آنها در میان گذاشته شود در مدیریت مصرف آب به ما کمک شایانی خواهند کرد و بر همین اساس باید گفت نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، آموزشی و بهره‌مندی از روش‌های نوین در بخش کشاورزی هستیم تا بتوانیم شاهد توسعه و رشد روزافزون این حوزه در شهرستان لنجان باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان : آبرسانی به باغات را امری مهم دانست و افزود طرح آبرسانی به با غات در دستور کار قرار گرفته است  که می طلبد کشاورزان همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند

.
تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal