فرمانداری لنجان
خانه
1396/12/02 معرفی 23 مورد طرح اشتغالزایی روستایی در بخش مرکزی شهرستان لنجان
معرفی 23 مورد طرح اشتغالزایی روستایی در بخش مرکزی شهرستان لنجان

معرفی 23 مورد طرح اشتغالزایی روستایی در بخش مرکزی شهرستان لنجان

پیش از ظهر روز چهارشنبه 2 اسفندماه سال جاری  جلسه هم اندیشی طرح های اشتغالزایی در روستاها به ریاست حسینی منجزی بخشدار مرکزی و با حضور کریمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، دهیاران و روئساء شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزار شد.

حسینی منجزی بابیان اینکه یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید توجه به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته است، ابراز داشت: فعالیت های اقتصادی در طرح های اشتغالزایی روستاها باید قابل توجیه و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین انجام برنامه های دولت برای توسعه روستاها و کمک به تولید و اشتغال باشد.

بخشدار مرکزی، با اشاره به نقش مهم دهیاری ها در روستاها اظهار کرد: دهیاری ها بایستی با توجه به اهمیت طرح های اشتغال زایی، در توسعه و عمران روستاها تلاش کنند.

وی در ادامه این جلسه افزود: طرح همچون طرح کارورزی، طرح پشتیبان مشاغل خانگی، طرح تکاپو، طرح روستایی(روستا تعاون) برای ایجاد اشتغال در روستاها فراهم شده است.

حسینی منجزی در پایان این جلسه به گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه اشتغالزایی در روستا ها پرداخت و گفت تاکنون 23 مورد طرح اشتغالزایی در روستاهای مبارک آباد، اشیان و کاهریز به دستگاه های اجرایی شهرستان معرفی شده اند  

 

   

تعداد بازدید: 57
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal