فرمانداری لنجان
خانه
1396/11/02 جشن‌های پیروزی انقلاب با حفظ شئونات دخت مکرم نبی اسلام برگزار می‌شود
جشن‌های پیروزی انقلاب با حفظ شئونات دخت مکرم نبی اسلام برگزار می‌شود

دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به ریاست ناصر حسینی منجزی بخشدار مرکزی و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان و با حضور دیگر اعضاء در محل جلسات فرمانداری برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عنوان کرد: روزهای ابتدایی دهه فجر مقارن شده با ایام فاطمیه که جشن‌های پیروزی انقلاب با حفظ شئونات دخت مکرم نبی اسلام برگزار می‌شود.

ایشان در ادامه خواستار حفظ وحدت، اتحاد و همدلی تمامی گروه های سیاسی در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان و برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر برنامه های ایام الله دهه فجر شد.

ناصر حسینی منجزی گفت: در اجرای برنامه های مدون توسط کمیته های زیر مجموعه ستاد باید محور اصلی مردم باشند و حرکت منسجم تمام دستگاه ها و نهادهای مسئول در این راستا جزو اولویت هاست، زیرا که دشمنان نظام و انقلاب با دسیسه ها و توطئه های گوناگون در صدد ضربه زدن به اتحاد و وحدت در جمهوری اسلامی هستند.

وی  نا امید سازی مردم نسبت به انقلاب اسلامی را از جمله نقشه های شوم دشمنان علیه نظام اسلامی بیان کرد و یادآور شد: باید با اجرای برنامه های شورآفرین و سخنرانان پویا ؛ امیدآفرینی را در بین اقشار مختلف مردم همراه با غرور ملی و ایجاد امید نسبت به آینده را تقویت کرده که برای تحقق آن بصریت افزائی جزء ضرورت ها می باشد، چرا که بدون بصیرت و دشمن شناسی، تبیین دسیسه های دشمنان میسر نخواهد شد.

ناصر حسینی منجزی در ادامه به دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور با مقام معظم رهبری اشاره داشت و افزود تبلیغ " به عنوان مهمترین وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یاد کردند و با اشاره به ریشه قرآنی تبلیغ گفتند: در اسلام تبلیغ به معنای  رساندن صادقانه، صمیمانه، مسئولانه و امانت‌دارانه همراه با امید بخشی؛ یک پیام به افکار عمومی به منظور تفاهم با مردم است تا آنان با احساس مسئولیت به سمت یک هدف والا سوق داده شوند و حرکت کنند" .

 
تعداد بازدید: 69
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal