فرمانداری لنجان
خانه
1396/09/07 اهمیت توسعه ورزش در جامعه و نقش آن در سلامت و بهداشت افراد
اهمیت توسعه ورزش در جامعه و نقش آن در سلامت و بهداشت افراد

 

صبح روز یکشنبه 5 آذر ماه سال جاری جلسه تعین تکلیف زمینهای با کاربری آموزشی و ورزشی در روستای اشیان به ریاست ناصر حسینی منجزی بخشدار مرکزی لنجان ، در محل بخشداری مرکزی لنجان تشکیل شد .

در ابتدای جلسه حسینی منجزی بخشدار مرکزی شهرستان لنجان ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت امام حسن عسگری ( ع ) و گرامیداشت هفته بسیج توضیحاتی در خصوص بزرگداشت و اهمیت آن ارائه فرمودند . ایشان در خصوص موضوع جلسه و نیاز روستای اشیان به اماکن ورزشی و اینکه این روستا به دلیل مشکلات و معضلات زیاد به عنوان روستای هدف در شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بخش مرکزی تعین شده توضیحاتی مطرح نمودند . وبر اهمیت توسعه ورزش در جامعه و نقش آن در سلامت و بهداشت افراد تاکید نمودند.

در ادامه و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء حاضر در جلسه موارد ذیل به تصویب رسید .

1-     با توجه به اینکه در حال حاضر کلیه زمینهای با کاربری آموزشی در طرح هادی روستای اشیان به صورت بلا استفاده می باشند آموزش و پرورش زرین شهر و بنیاد مسکن شهرستان لنجان توافق نمودند کلیه این اراضی از طریق آموزش و پرورش به بنیاد مسکن واگذار گردد و بنیاد مسکن معوض آنها را به آموزش و پرورش واگذار نماید .

2-    مقرر گردید دهیار روستا زمینهای با کاربری آموزشی همراه با نقشه (utm) را جهت استعلام مالکیت به آموزش و پرورش زرین شهر ارسال نماید .

3-   مقررگردید پس از تعین مالکیت کلیه مجوزهای لازم توسط اداره آموزش و پرورش زرین شهر از اداره کل اخذ گردد .

 

 

 

 

تعداد بازدید: 129
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal