فرمانداری لنجان
خانه
1396/06/21 گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارزش نهادن به حماسه و ایثار و جانفشانی های رزمندگان و ترویج فرهنگ ابثار و شهادت و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جدید است
گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارزش نهادن به حماسه و ایثار و جانفشانی های رزمندگان و ترویج فرهنگ ابثار و شهادت و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جدید است

جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس به ریاست ناصر حسینی منجزی بخشدار مرکزی و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

ابتدا حسینی منجزی با اشاره به  هفته ولایت و تبریک ولادت امام هادی (ع)، عزت اسلامی را در پرتو ولایت و هدایت را نقطه عطف پیروزی ما در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح دانست .

وی در ادامه  تحمیل جنگ توسط صدام با حمایت و سرکردگی استکبار جهانی و کشور های منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران را یادآور شد و در خصوص دفاع جانانه مردم قهرمان ایران مطالبی را بیان نمود .

وی افزود : گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارزش نهادن به حماسه و ایثار و جانفشانی های رزمندگان و ترویج فرهنگ ابثار و شهادت و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جدید است. در ادامه پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات اتخاد گردید .

 
تعداد بازدید: 161
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal