فرمانداری لنجان
خانه
1396/04/01 امروز دشمن ایدئولوژیک و فرهنگ ما را هدف قرار داده است.
امروز دشمن ایدئولوژیک و فرهنگ ما را هدف قرار داده است.

پیش از ظهر روز چهارشنبه 31 خردادماه سال جاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنجان به ریاست حسینی منجزی بخشدار بخش مرکزی  در محل دفتر بخشداری تشکیل شد.

در ابتدای جلسه حسینی منجزی بخشدار مرکزی ضمن تاکید بر محکومیت اقدامات تروریستی اخیر در تهران از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدلیل پاسخ محکم و کوبنده به تروریستهای تکفیری تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه توضیحاتی در خصوص جنگ نرم دشمن علیه کشورمان عنوان داشته و اعلام نمودند امروز دشمن ایدئولوژیک و فرهنگ ما را هدف قرار داده است.

وی در خصوص تجارت پرسود مواد مخدر در سطح جهان و مدیریت جهانی آن توضیحاتی را ارائه نمودند و گفت عرضه مواد مخدر در سطح جهانی و خارج از محدوده اختیارات ماست ولی تقاضای آن و کاهش تقاضا در سطح جامعه در اختیار خود ماست .

حسینی منجزی  در ادامه باتوجه به هفته بزرگداشت مبارزه مواد مخدر افزود: کلیه اعضاء اقدامات خود را براساس شیوه نامه ارسالی به بخشداری و فرمانداری ارسال نمایند ودر جلسه بعدی گزارش آنرا ارائه دهند

ایشان در پایان از دهیاریها و شوراهای اسلامی خواست تا با هماهنگی اداره بهزیستی نسبت به ایجاد و برگزاری دوره آموزشی خود مراقبتی مهارتهای زندگی و پیشگیری در قالب گروههای محله محور در سطح روستاهای بخش اقدام نمایند

تعداد بازدید: 42
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal