فرمانداری لنجان
خانه
راهنمایی ارباب رجوع

» اطلاعیه مهم فرمانداری شهرستان لنجان درخصوص مراجعین محترم امور یارانه «

 

·       متقاضیان محترم درخصوص موارد زیر به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) شهرستان مراجعه نمایند:

        پیگیری جایگزینی سرپرست خانوار در صورت فو ت سرپرست. (با ارائه گواهی فوت، کارت ملی و شناسنامه سرپرست فوت شده و سایر افراد)

 جداسازی یارانه زوجینی که یارانه خود را هنوز همراه خانواده پدری دریافت می کنند. (با ارائه سند ازدواج، کارت ملی و شناسنامه ی زوجین)

       جداسازی یارانه خانم هایی که سند طلاق و حضانت فرزند (غیربالغ) دارند.

·       متقاضیان محترم امور مربوط به یارانه در بخش باغبهادران به بخشداری باغبهادران مراجعه و کار خود را پیگیری کنند.

 

·       درصورت قطع یارانه، طبق بخشنامه استانداری محترم اصفهان و دستورالعمل ارسالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معترضان به حذف یارانه ابتدا باید با همراه داشتن اصل کارت ملی، شناسنامه و شماره حساب یارانه ای، به یکی از کافی نت ها یا دفاتر پیشخوان خدمات دولت در شهرستان مراجعه و اعتراض خود به حذف یارانه را در سامانه یارانه 10 به نشانی www.yarane10.ir   ثبت نمایند. پس از ثبت اعتراض، پاسخ در همان سایت اعلام می شود که با وارد کردن کدملی سرپرست و شماره حساب، قابل مشاهده و دریافت است. پس از دریافت پاسخ از سامانه یارانه 10، معترضین می توانند برای پیگیری های بعدی به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان واقع در خیابان کارگر زرین شهر، یا دیگر واحدهای تابعه و ستادهای پاسخگوئی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اصفهان یا تهران مراجعه کنند.

·       برای مشاهده و بررسی وضعیت فعلی یارانه نقدی، هر فرد می تواند به سایت رفاهی به نشانیwww.refahi.ir  مراجعه و با وارد کردن کدملی و سریال شناسنامه سرپرست خانوار، اطلاعات مربوط به واریز یارانه را از قسمت "اطلاعات یارانه پرداختی" مشاهده نماید.

·        برای تفکیک یارانه یا تغییر سرپرست بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها، علاوه بر کارت ملی و شناسنامه سرپرست و فرد متقاضی و افراد تحت تکفل وی، یکی از این مدارک و مستندات برای احراز بدسرپرستی مورد نیاز می باشد: "دادنامه، دستور مقام محترم قضائی، نامه زندان(برای فرد زندانی) و سند طلاق".

·       روزهای مربوط به کار یارانه در امور حقوقی فرمانداری، صرفا روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه تا ساعت 12 ظهر می باشد. (لطفا در سایر روزهای هفته مراجعه نفرمائید.)                                                                                                                                       »امور حقوقی فرمانداری شهرستان لنجان«

تاریخ به روز رسانی: 1396/12/28
تعداد بازدید: 3423
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal