سهم هر دستگاه در تحقق شعار و فرمان مقام معظم رهبری باید مشخص گردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان اولین شورای اداری شهرستان در سال ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن سال جدید و مقارن با ماه مبارک رمضان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، معاونین فرماندار ، ائمه جمعه ، اعضای شورای تامین و اعضای شورای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان اولین شورای اداری شهرستان در سال ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن سال جدید و مقارن با ماه مبارک رمضان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، معاونین فرماندار ، ائمه جمعه ، اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری شهرستان لنجان در شهر باغبادران برگزار شد .

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در سخنان کوتاهی ضمن تبریک نوروز و ماه نزول قرآن و آرزوی سالی خوب و نیکو و توام با خیر و شادی برای همه مردم و مسئولین شهرستان لنجان با اشاره به گذراندن سالی پرتنش در شهرستان با وجود تلخیها و شیرینی های آن ، گوشه ای از اتفاقات و فعالیت های صورت گرفته در شهرستان را بازگو نمود.

فرماندارلنجان بیان داشت: در سال گذشته بیش از ۳۷ رخداد پرحادثه در دل شهرستان لنجان جهت نا امیدی و کند نمودن و توقف طرح ها برای جلوگیری از رشد و توسعه شهرستان بوقوع پیوست که انرژی مضاعفی خرج کنترل و مدیریت آن شرایط به برکت بصیرت و همراهی مردم واعضای شورای تامین ومدیران ادارت شد که ماحصل آن برگزاری ۴۶ جلسه شورای تامین با ۴۷۰ مصوبه میباشد.

محمدی فشارکی فعال شدن کارگروه کمیسیون امنیتی شهرستان با ۱۲۶ جلسه با موضوعات امنیتی جهت اداره وکنترل و مدیریت شهرستان برای جلوگیری از تحت الشعاع قرار گرفتن برنامه های خدمت رسانی ادارات به مردم و ایجاد مشکلات برای بازاریان و کسبه و اصناف ومدارس و آموزش و پرورش و اعتراضات کارکنان برخی از واحدهای تولیدی بواسطه شایعات دروغ و غیر واقعی جهت نارضایتی مردم در شهرستان را از دیگر اقدامات برشمرد.

رئیس شورای اداری شهرستان لنجان با اعلام برگزاری ۱۳۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی در شهرستان و برگزاری تمامی جلسات لازمه جهت راهبری ، هدایت وبه سرانجام رسیدن سیر حرکتی خدمت به مردم ، از انجام سفرهای شهری و ۳۰ سفر روستایی و گذراندن مصوباتی جهت تسریع دررفع مشکلات مردم گفت و از راه اندازی هیات اندیشه ورز با ۹ کمیته با محوریت نخبگان وفرهیختگان شهرستان و با استفاده از مدیران ادرات بعنوان دبیران این کمیته ها و همچنین تشکیل هیات اندیشه ورز بانوان با استفاده از فکر و ایده بانوان فرهیخته شهرستان جهت برنامه ریزی و تصمیم سازی برای این قشرعظیم و دارای پتانسیل جامعه گفت.

حمیدرضا محمدی فشارکی با بیان اینکه تعداد ۹۸ واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان وجود دارد که تعداد ۲۰ واحد آن بدلایل مختلف راکد بودند که با معرفی آنان به ستاد تسهیل استان تعداد ۱۶ واحد در حال حاضر فعال واشتغال در آنها جریان دارد ، با تقدیر از مدیرا ن ادارات شهرستان و همراهی بانک های عامل از جذب ۱۰۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبارات تبصره ۱۶ موضوع اشتغال گفت که موجبات شیرینی کام مردم را بهمراه داشت.

ایشان در ادامه با اعلام اینکه در سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۲۹ پروژه عمرانی و بهداشتی ، ورزشی و آموزشی با اعتباری بالغ بر ۷۳۰ میلیارد تومان با حضور و همراهی جهادی مسئولان و شهرداران بصیر و توانمند شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد گفت در سالی که گذشت با پیگیری مشکلات ۲۷۵ هکتاراراضی مورد اختلاف ذوب آهن و شهرستان و واگذاری پایان کار ۲۰۰۰ واحد مسکن مهرو تعیین تکلیف شهرک حمل و نقل ، بخشی از مشکلات چندین ساله رفع شده و تعهدات ادارات در حال اجرا و فعالیت اجرایی است.

فرماندار لنجان با اشاره به نامگذاری سال خاطر نشان کرد : سهم هر دستگاه در تحقق شعار و فرمان مقام معظم رهبری باید مشخص گردد و از مدیران خواست در قرارگاه های شهرستان فعال تر و پویاتر و با داشتن ایده حتما شخص مدیر حاضر شود و از حضور افراد غیر جلوگیری خواهد شد.

محمدی فشارکی در پایان با تاکید بر تکریم ارباب رجوع با پیگیری و راهنمایی و به سرانجام رساندن خواسته آنان طبق قانون از لزوم تبیین قوانین برای زیر مجموعه ها و توجیه و فعال نمودن کارمندان ادارات گفت و در ادامه از حمایت ویژه مدیریت اجرایی شهرستان از سرمایه گذاری در شهرستان با همراهی و همدلی ادارات برای ارتقاء و توسعه شهرستان در سال جدید بعنوان برنامه ای خاص نام برد.

لازم به توضیح است که مدیران ادارات میراث فرهنگی و گردشگری ، صمت ، جهاد کشاورزی هم با ارائه گزارشاتی در خصوص فعالیت های انجام شده در سال قبل و بیان برنامه های خود در سال جدید به سخنرانی پرداختند و مدعوین بعد از اقامه نماز جماعت به صرف افطار مبادرت گردید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سفر سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان به شهرستان لنجان دیدار چهره به چهره شهروندان لنجان با استاندار اصفهان برگزار شد. در این ملاقات صمیمی استاندار اصفهان ، معاونین استاندار ، مدیران کل ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام ( ره ) پس از شنیدن درخواست ها […]

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *