خانواده مهمترین و با ارزشترین کانون عطوفت و عشق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان قرارگاه حجاب و عفاف با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در آموزه‌های دینی ما […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان قرارگاه حجاب و عفاف با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در آموزه‌های دینی ما ریشه دارد گفت : عمل به اصول و رعایت آموزه‌های دینی به تحکیم بنیان خانواده کمک کند و خانواده مهمترین نهاد اجتماعی و با ارزشترین کانون عطوفت و عشق در جوامع بشری است و نقش بنیادین در توسعه و رشد زندگی سالم و انسانی دارد.

فرماندار لنجان با اشاره به اینکه داشتن حجاب به آرامش و بهداشت روانی زنان و مردان کمک می کند افزود : هر گاه سخن از عفاف و حجاب میشود بسیاری تصورشان بر این است که این موضوع مخصوص بانوان است در حالی که عفاف و حجاب هم برای مردان و هم برای زنان است لذا همه باید رعایت این اصل را چه در پوشش و چه در گفتار و نگاه خود داشته باشیم.

محمدی فشارکی اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه را نیازمند آموزش های بنیادین و مداوم در خانواده ،مدرسه و دانشگاه بر شمرد و گفت: موضوع حجاب یک امر شخصی نیست بلکه به عنوان یک پدیده اجتماعی است و در عصر کنونی که معاندین از طریق تهاجم فرهنگی و جنگ نرم درصدد کمرنگ نمودن عفاف و حجاب هستند توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر در خنثی کردن توطئه دشمنان تأثیر گذار می باشد.

رئیس قرارگاه عفاف و حجاب لنجان ضمن تقدیر از بسیج خواهران شهرستان که بصورت دغدغه مند به اجرای تکلیف خود اهتمام می ورزد گفت : رعایت حجاب برای تمامی کارکنان دستگاه های دولتی و غیر دولتی الزامیست و مدیر دستگاه ها و ادارات ، مسئول مستقیم رعایت و اجرای دستورات نظام و حکم اسلام هستند.

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *