جلسه ستاد پیشگیری ؛ هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد پیشگیری ؛ هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لنجان ، منصور شیشه فروش رئیس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد پیشگیری ؛ هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لنجان ، منصور شیشه فروش رئیس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران ، مدیران ادارات خدمت رسان و نمایندگان ارگانهای دولتی و خصوصی و سمن های فعال شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران لنجان در گفت: پیشگیری از بحران و آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است که پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها،جمع آوری نخاله در سطح شهر و روستا و رفع خطر از برخی ساختمان ها از اقدامات پیشگیرانه کاهش خسارت در زمان بحران است.

فرماندار لنجان هم افزایی و تعامل بین گروههای مردم نهاد و ادارات و ارگانهای شهرستان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد که نمونه آن را در یاری رساندن به هموطنان در استان مجاور و شهرهای دیگر میتوان نام برد.

منصور شیشه فروش رئیس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان نیز در ادامه بر لزوم اجرای مصوبات شورای مدیریت بحران شهرستان تاکید کرد و گفت: باید مصوبات ستاد شهرستان به صورت کامل اجرایی شوند و تمامی دستگاه‌های عضو نیز باید تمام اقداماتشان را به دبیر خانه ستاد ارائه نمایند.

رئیس ستاد مدیریت بحران استان بر فر هنگ سازی وتلاش بخشداران و جهاد کشاورزی شهرستان برای ترغیب کشاورزان جهت بیمه نمودن محصولات خود تاکید نمودند و خواستاراخذ تصمیمات صحیح و اصولی در شرایط بحران و اجرای دقیق مصوبات جهت جلوگیری و کاهش آسیب ها در مخاطرات و مقابله با خسارت های ناشی از بحرانهای احتمالی شدند.

شیشه فروش در خصوص آبگرفتگی یکی از ساختمان های فولادشهر گفت : سازمان نظام مهندسی و اداره کل راه و شهرسازی در زمینه ایستایی ساختمان بررسی‌های ویژه و پایش‌های لازم را انجام داده‌اند که تاکنون مشکل خاصی وجود نداشته است.

در این جلسه تعدادی از مدیران ادارات و ارگانهای دولتی و نهادهای خدمت رسان مردمی با ارائه گزارشی در خصوص فعالت های صورت گرفته در چند هفته اخیر توضیحاتی دادند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *