فرا کشوری شدن صنعت گردشگری لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روزهای دهه مبارک فجر ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران از غرفه های شهرداری های شهرستان لنجان بازدید کرد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از غرفه ها در سخنان کوتاهی گفت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روزهای دهه مبارک فجر ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران از غرفه های شهرداری های شهرستان لنجان بازدید کرد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از غرفه ها در سخنان کوتاهی گفت برپایی این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری و صنایع دستی شهرستان است.

فرماندار لنجان با بیان اینکه جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوان ، مناطق بکر گردشگری ، روستاهای هدف و مناطق نمونه گردشگری این شهرستان باید فرا کشوری شود اظهار داشت: افرادی که در بخش‌های مختلف گردشگری در غرفه‌ها حضور خواهند داشت باید اطلاعات کامل در هر زمینه را داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل این اطلاعات را به بازدید کنندگان منتقل کنند.
محمدی فشارکی با اشاره به اینکه از فرصت به وجود آمده باید به منظور جذب سرمایه گذار، بازاریابی برای صنایع دستی و جذب گردشگر به خوبی استفاده شود، اظهار کرد: صنایع دستی یکی از ظرفیت‌های طلایی لنجان است که باید به خوبی در این نمایشگاه معرفی شود و امیدواریم با همکاری و مشارکت فعالان و علاقه‌مندان حوزه گردشگری بتوانیم اتفاقات خوبی را برای حوزه گردشگری در شهرستان رقم بزنیم.

گفتنی است شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده و غرفه های شهرداری های لنجان میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهند بود.

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حضور کم نظیر و پر شور مردم با بصیرت در پای صندوق‌های رای آن هم در یکی از سردترین روزهای سال ۱۴۰۲ و افزایش میزان مشارکت با ۳۷/۲۹ درصد شهروندان شهرستان لنجان برگ زرین دیگری را در افتخارات خطه طلایی ایران رقم زد .   برای مشخص شدن […]

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آخرین جلسه هماهنگی هیات بازرسی انتخابات شهرستان لنجان با حضور لطیفی بازرس ویژه هیات بازرسی انتخابات استان اصفهان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی انتخابات لنجان سربازرسان شهرستان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است:   بسمه تعالی  به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات وزارت کشور دراطلاعیه شماره ۱۷ اعلام کرد، زمان تبلیغات نامزدان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح فردا (پنجشنبه ) به پایان می رسد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، ستاد انتخابات کشور روز چهارشنبه (نهم اسفند ماه) اطلاعیه شماره ۱۷ را به […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =