فرا کشوری شدن صنعت گردشگری لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روزهای دهه مبارک فجر ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران از غرفه های شهرداری های شهرستان لنجان بازدید کرد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از غرفه ها در سخنان کوتاهی گفت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روزهای دهه مبارک فجر ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران از غرفه های شهرداری های شهرستان لنجان بازدید کرد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از غرفه ها در سخنان کوتاهی گفت برپایی این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری و صنایع دستی شهرستان است.

فرماندار لنجان با بیان اینکه جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوان ، مناطق بکر گردشگری ، روستاهای هدف و مناطق نمونه گردشگری این شهرستان باید فرا کشوری شود اظهار داشت: افرادی که در بخش‌های مختلف گردشگری در غرفه‌ها حضور خواهند داشت باید اطلاعات کامل در هر زمینه را داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل این اطلاعات را به بازدید کنندگان منتقل کنند.
محمدی فشارکی با اشاره به اینکه از فرصت به وجود آمده باید به منظور جذب سرمایه گذار، بازاریابی برای صنایع دستی و جذب گردشگر به خوبی استفاده شود، اظهار کرد: صنایع دستی یکی از ظرفیت‌های طلایی لنجان است که باید به خوبی در این نمایشگاه معرفی شود و امیدواریم با همکاری و مشارکت فعالان و علاقه‌مندان حوزه گردشگری بتوانیم اتفاقات خوبی را برای حوزه گردشگری در شهرستان رقم بزنیم.

گفتنی است شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده و غرفه های شهرداری های لنجان میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهند بود.

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سفر سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان به شهرستان لنجان دیدار چهره به چهره شهروندان لنجان با استاندار اصفهان برگزار شد. در این ملاقات صمیمی استاندار اصفهان ، معاونین استاندار ، مدیران کل ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام ( ره ) پس از شنیدن درخواست ها […]

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *