معتمدین ایثارگر میهمان فرماندار لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه دهه مبارک فجر همایش معتمدین معین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان و جمعی از معتمدین و متنفذین و ایثارگران شهرستان لنجان در فرمانداری برگزار شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان   با تاکید […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه دهه مبارک فجر همایش معتمدین معین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان و جمعی از معتمدین و متنفذین و ایثارگران شهرستان لنجان در فرمانداری برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان   با تاکید بر اهمیت جایگاه معتمدین گفت: معتمدین معین حلقه واسط بسیار مهمی بین جامعه معزز ایثارگری و مسئولان هستند و این ارتباط باعث می‌شود بتوانند یکی از اجزای کلیدی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند و این حضور داوطلبانه نشانگر انگیزه‌های بسیار بالای این عزیزان است.

فرماندار لنجان افزود : در راستای منویات مقام معظم رهبری رسالت ما خدمت بدون منت به خانواده های معظم شهدا  و ایثارگران و جانباران است.چرا که همه ما مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم و اتخاذ تدابیر و اقدامات مقتضی به منظور ایجاد و یا تقویت حمایت از خانواده های معظم شهدا و رفع و یا تقلیل معضلات و کمبودها و آلام این عزیزان را فرضی غیر قابل خدشه میدانیم.

محمدی فشارکی خدمت به خانواده شهدا را توفیق الهی دانست و افزود: حضور معتمدین معین باعث گره گشایی از خانواده شهدا و ایثارگران می شود.

هاشمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان نیز ضمن اعلام برنامه ریزی جهت بروز رسانی خدمات ارائه شده به جامعه ایثارگری لنجان و استفاده از ظرفیت بالای معتمدین ، از تشکیل شورای بانوان معتمد ایثارگر در آینده ای نزدیک سخن گفت.

گفتنی است معتمدین معین حاضر در این جلسه نیز به بیان نظرات، پیشنهادات و دغدغه‌های خود پرداختند.

در پایان فرماندار لنجان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از معتمدین معین این شهرستان تجلیل کرد.

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *